banner-meizu-metal
Čínsky výrobca No.1 je vám už určite známy. „Preslávil“ sa najmä klonmi populárnych smartfónov renomovaných výrobcov, no už nejaký čas sa zameriava na sortiment wearable zariadení. Ich najnovší kúsok by vás mohol zaujať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť No.1 si pre milovníkov lacných wearable zariadení pripravila úplne nové smart hodinky s názvom No.1 D5. Tie prinesú okrúhly dizajn, pričom k dispozícii budú v niekoľkých farbách, vrátane luxusnej zlatej. Najviac vás však určite zaujme výbava nových inteligentných hodiniek. Displej prinesie jemné rozlíšenie 360 x 360 pixelov, no jeho uhlopriečka zatiaľ známa nie je.

no.1-d5-2
Vo vnútri hodiniek bude bežať dvojjadrový procesor MediaTek MT6752, ktorý sa po minulé roky používal v low-end smartfónoch. Dopĺňať ho bude operačná pamäť RAM s veľkosťou 512 MB. No.1 D5 budú bežať na Androide 4.4 KitKat upravenom pre používanie na displeji hodiniek. Vnútorná pamäť ponúkne 4 GB kapacitu. Medzi špecifikáciami nájdeme aj WiFi, Bluetooth 4.0, podporu Google Play, slot pre microSIM karty s podporou 2G a 3G sietí, 450 mAh batériu a vode odolnosť na základe certifikátu IP65. Vďaka slotu pre SIM kartu budete môcť s hodinkami aj telefonovať a tiež prehliadať mobilný 3G internet. Cena ani dátum vydania hodiniek zatiaľ známe nie sú, no ako býva u No.1 zvykom, cena hodiniek bude určite prijateľná.

Zdroj: en.001phone.cn

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP