No.1 D3: Inteligentné hodinky so snímačom tepu, fotoaparátom a cenou len 21 €

Teraz čítate
No.1 D3: Inteligentné hodinky so snímačom tepu, fotoaparátom a cenou len 21 €

banner-letv-one-pro
Čínskeho výrobcu No.1 možno poznáte. Táto spoločnosť sa zameriava skôr na výrobu kópií smartfónov najznámejších svetových výrobcov. Už nejakú dobu však No.1 na trh uvádza aj vlastné, originálne produkty. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovším prírastkom sú inteligentné hodinky No.1 D3. Tie do predpredaja zaradil e-shop Everbuying.net, ktorý ich ponúka za výborných 21 €. Za túto cenu hodinky No.1 D3 ponúkajú naozaj množstvo funkcií. Prichádzajú s plastovým telom, ktoré dopĺňa gumený náramok. Dizajnovo sú hodinky vedené do štýlu športových smarthodiniek.

no-1-d3 (3)

Prednú stranu tvorí 1,22″ dotykový displej s rozlíšením 128 x 128 pixelov. Hodinky poháňa procesor MediaTek MTK6261, ktorému sekunduje 32 MB RAM pamäte. K dispozícii je aj 32 MB vnútorná pamäť, ktorú je možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do 16 GB. No.1 D3 dokonca ponúkajú aj slot pre microSIM kartu a podporujú 2G siete na frekvenciách 850/900/1800/1900 MHz, takže z hodiniek si napríklad vďaka mikrofónu a reproduktoru aj zavoláte. Ak by vám toto nestačilo, hodinky No.1 D3 prichádzajú aj s 0.3 MPx fotoaparátom, až 380 mAh batériou či vibračným motorčekom. Svoj smartfón k nim pripojíte pomocou Bluetooth 3.0.

no1-d3
Po softvérovej stránke bežia No.1 D3 na vlastnom systéme, ktorý ponúka napríklad pedometer, kalendár, posielanie SMS správ, budík, nahrávanie zvuku či prehrávanie hudby z pripojeného zariadenia. Vítanou funkciou je aj snímač pre meranie srdcového tepu. Hodinky tiež obsahujú microUSB konektor, cez ktorý ich nabijete. Dostupné sú v čiernej, bielej, zelenej, modrej a ružovej farbe. No.1 D3 za cenu len 21 € ponúkajú toho naozaj veľa, čo poviete?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
  • Laci

    mozem na hodinkach prezerat fotky/obrazky a popripade ich aj priblizovat?