Ninja sa stal cez včerajšiu noc prvým streamerom na Twitch.tv, ktorý prekonal hranicu 10 miliónov followerov! Stálo za tým nemalé úsilie. Ako Ninja dosiahol takýto úspech?

Ako sa Ninja dostal k streamovaniu?

Ninja, vlastným menom Richard Tyler Blevins, je najpopulárnejší streamer súčastnosti. Momentálne má 27 rokov a živí sa streamovaním na Twitch.tv, kde vysiela naživo hry ako Fortnite alebo Realm Royale. Jeho kariéra za počítačom začala už v roku 2009, kedy začal profesionálne hrať HALO 3.

V roku 2011 začal streamovať, najprv na platforme Justin.tv, no neskôr sa presunul na Twitch.tv. Ninja sa začal dostávať do povedomia ľudí až po pár rokoch, obzvlášť keď začal s hrami H1Z1 a PUBG. Necelý rok dozadu mal ešte len 500 000 followerov, takže nárast je enormný.

O prekonaní magickej hranice nám dal vedieť samotný Ninja!

Streamer ihneď po prekonaní hranice 10 miliónov followerov dal všetkým fanúšikom vedieť, že je to práve on kto túto hranicu prekonal ako prvý. A to krátkym príspevkom na Twitteri. Dáva nám vedieť aj to, že je nesmierne vďačný za to, že v tejto pozícii vlastne je.


Prebehol úplne všetkých

Ninja predbehol svojich kolegov o neskutočné čísla. Zatiaľ čo Tyler “Ninja” Blevins dosiahol už 10 miliónov, za ním sa nachádzajú Shroud a Fortnite hráč Myth, ktorí o chvíľu dosiahnu 4 milióny followerov. Ninja má ale aj ďalšie úspechy. Je 9. najpozeranejší kanál celkovo na už spomínanej platforme Twitch, alebo medzi iné má 86. kanál v počte odberateľov na YouTube. Medzi úspechy patria určite aj jeho hry vo Fortnite so slávnymi osobnosťami ako sú futbalisti Harry Kane alebo Dele Alli. Taktiež si zahral s hudobníkmi, a to so slávnym rapperom Drakeom alebo DJom Marshmellom.

Streamuje aj na hudobnom festivale!

Ninja momentálne streamuje veľmi nezvyčajne a to z festivalu Lollapalooza, kde bol pozvaný. Jeho gameplay sa objavil dokonca na hlavnom stage a fanúšikovia ho naozaj podporovali!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom