Priprav sa na naloženú akciu, v ktorej môžeš mať elektrickú kolobežku Ninebot Segway ES2 za tu najlepšiu cenu doteraz. Na Slovensku pritom stojí až o značných 310 € viac. 

Ak hľadáš ideálne elektrické vozítko do hustej mestskej premávky, či len tak pre zábavu, máme pre teba zaujímavú ponuku. Ponúkame ti totižto skvelú elektrickú kolobežku Ninebot Segway ES2, ktorú môžeš mať za tu najlepšiu cenu doteraz, a to rovno z EÚ skladu. 

Pomocou kupónu GBES236999 si môžeš výslednú sumu znížiť na 339 € s dopravou Registered Air Mail, vďaka ktorej ti kolobežka príde už behom 3 až 7 dní. Žiadne ďalšie poplatky ťa samozrejme už nečakajú.

Kúpiť elektrickú kolobežku Ninebot Segway ES2 z EÚ skladu s kupónom GBES236999 za 339 €

Šikovné elektrícke vozítko pre každého

Elektrická kolobežka Ninebot Segway ES2 prichádza so skladateľným dizajnom a telom vyrobeným z odolného a ľahkého hliníka, vďaka čomu má váhu len 12,5 kg a poskytne maximálnu nosnosťou do 100 kg. Celkový dizajn dotvárajú efektné predné a zadné LED svetlá. Kolobežka v sebe ukrýva výkonný 300W motor, pomocou ktorého dokáže vyvinúť rýchlosť do 25 km/h.

Batéria poskytne kapacitu 187 Wh a jej nabitie trvá približne 3 a pol hodiny. V rámci bezpečnosti kolobežka obsahuje elektrickú brzdu s ABS a tiež mechanickú zadnú brzdu. Pohodlnú jazdu tiež zabezpečí predné a zadné odpruženie. Nechýba tempomat a tiež LED displej, ktorý prehľadne zobrazí rýchlosť jazdy, režim napájania, úroveň nabitia batérie či pripojenie k Bluetooth.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom