Streamovaciu službu Netflix môžu používatelia v susednom Česku využiť už aj bez kreditnej karty. Po novom totiž majú k dispozícii predplatené karty, ktoré si zakúpia v tabaku, obchodoch, supermarketoch, ale aj online na webe. Netflix oficiálne potvrdil spustenie predaja týchto kariet, ktoré budú na českom trhu dostupné až na 1500 predajných miestach, informoval portál MediaGuru.

Českým zákazníkom sa teraz otvára nová možnosť pre využitie Netflixu. Miesto predplatného z kreditnej karty môžu po novom využiť predplatenú kartu zakúpenú na vybraných predajných miestach.

Doteraz bolo u našich susedov možné predplatiť tento stream len po zadaní čísla kreditnej karty, po novom bude stačiť predplatenka, ktorú je možné zároveň využiť pred blížiacimi sa Vianocami ako darčekový poukaz. Karta Netflixu je dostupná už v 37 krajinách.

Netflix si v Česku pozrú aj bez kreditky. Dostanú predplatenku

Predplatené karty Netflixu budú v Česku dostupné v troch rôznych cenových úrovniach a na výber bude karta za 400 Kč (cca 15 €), 1000 Kč (cca 37 €) alebo 4000 Kč (cca 150 €). 16-miestny kód z karty je potom možné uplatniť na tomto odkaze ihneď po zakúpení a zotretí ochrannej vrstvy. Pokiaľ si chce niekto uplatniť kód bez založeného účtu, bude sa musieť do Netflixu registrovať.

V prípade stálych predplatiteľov potom bude mať pri obnove predplatného prednosť kód z karty pred kreditkou. Predplatenku je možné využiť pri ktoromkoľvek predplatnom balíku služby. Momentálne nemusia byť ešte vo všetkých predajniach, no dostupnosť sa bude priebežne zlepšovať.

Kúpiť ich bude možné v Bille, Geco tabaku, DM drogérii, v Kauflande, Penny Markete, v predajniach Pepco, Expert či v predajniach obchodu JRC, ktorý ich ponúkne aj online v e-shope. Celkovo bude predaj spustený až v 1500 predajniach. Zatiaľ však nie je známe, či budú predplatené karty Netflixu dostupné aj v pobočkách obchodov a supermarketov na Slovensku. Bližšie informácie zisťujeme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom