Najväčšia streamovacia služba ponúka svojim zákazníkom tisícky hodín video obsahu, no popritom aj mnoho ďalších titulov, ktoré sú však skryté. Pokiaľ by sa niekomu ohromný počet filmov a seriálov málil, Netflix ponúka aj ďalšie, no tie je možné odomknúť len pomocou špeciálnych kódov. 

Desiatky rôznych žánrov, stovky starších, ale aj najnovších titulov a tisíce hodín zábavy ponúka azda najpopulárnejšia streamovacia služba, Netflix. Každý divák si tak môže vybrať svoju obľúbenú kategóriu filmov a seriálov, ku ktorým neustále pribúdajú ďalšie. Rozširujúca sa ponuka spoločnosti je skutočne ohromná, no ešte viac možností každý získa využitím tajných kódov. Netflix totiž umožňuje po zadaní vybraných číselných kombinácií vyhľadať aj inak skrytý obsah.

Netflix odhalil svoje tajné zákutia

Každé číslo je špecifickým kľúčom k vybraným seriálom a filmom, ktoré sa používateľovi ukážu po ich „odomknutí“. Nejde pritom o nič zložité a k tomuto obsahu sa môžeme dostať zadaním čísla na koniec URL adresy Netflixu. Na koniec odkazu „http://www.netflix.com/WiAltGenre?agid=“ stačí doplniť vybrané číslo a pozeranie videí môže pokračovať. Zoznam kódov je pritom skutočne rozsiahly a vďaka nim si môže každý vyhľadať film či seriál aj podľa vlastného vkusu. Stačí tak len prezrieť kategóriu, ku ktorej je priradený kód. Celý zoznam nájdeš na tomto odkaze.

Nenechaj si ujsť
5 kontroverzií, ktoré takmer zapríčinili koniec Netflixu! Vedel si, do akých problémov sa streamovacia služba už dostala?

Tu však ešte Netflix nekončí. V znení hesla „náš zákazník, náš pán“ sa spoločnosť snaží vyhovieť naozaj každému. Spustila totiž formulár, v ktorom môže každý požiadať o pridanie svojej obľúbenej šou, alebo filmu, ak ho nenašiel v doterajšej databáze. Mnohým fanúšikom už Netflix ich priania splnil, no nie vždy je to možné. Niektoré tituly totiž môžu vlastniť konkurenčné služby a iné zasa neponúkajú streamovacie práva na predaj. V každom prípade však stojí za pokus požiadať o pridanie obľúbeného obsahu vo formulári na tomto odkaze.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú