Netflix si potenciál Kevina Harta očividne uvedomuje, keďže podľa portálu Daily Mail s ním služba podpísala dlhoročný kontrakt, ktorého hlavným predmetom majú byť minimálne štyri filmy pod hlavičkou jeho produkčnej spoločnosti HartBeat.

Okrem producentskej stoličky sa však herec objaví aj na filmárskom pľaci. Nejde ale o prvú dohodu takéhoto rázu, keďže na začiatku minulého roka takmer identickú dohodu podpísal s Netflixom aj Adam Sandler.

Za túto dohodu týkajúcu sa rovnako štyroch filmov streamovacia služba vtedy zaplatila 150 miliónov dolárov. Vzhľadom na to, že sa o finálnej čiastke v prípade Harta nevie, očakáva sa , že nielen obsahová, ale aj finančná stránka môže byť veľmi podobná.

Herec sa na margo noviniek vyjadril aj na osobnom Instagrame pred vyše stomiliónovým publikom nasledovne:

Z novej kapitoly pre seba a svoju spoločnosť som nadšený. O kvalitách HartBeat Productions a svojho tímu som presvedčený a verím, že natočíme globálne úspešne filmy s trvalým dopadom na históriu kín počas nasledujúcich rokov. Sme ešte len na začiatku… Všetko je o nás a nie len o mne.“

Prezident produkčnej spoločnosti HartBeat pre portál Deadline dodal:

Kevin a ja sme odhodlaní robiť s našimi novými partnermi z Netflixu najlepšie filmy vo svojej triede. Táto prelomová dohoda zaručuje, že na produkciu spoločnosti HartBeat budú ešte mnoho rokov pozerať milióny divákov po celom svete.“

Kooperácia Kevina Harta a Netflixu nie je vôbec novinkou. Jeho komediálny špeciál No F***s Given je najsledovanejším stand-upovým špeciálom služby minulého roka, kedy k obrazovkám prikoval až 21 miliónov predplatiteľov.

Mimochodom, Variety ešte v decembri informovalo, že komik by mal hrať a zároveň byť aj producentom nedávno oznámeného seriálu True Story, čo je zároveň aj jeho debut na poli dramatických seriálov. Či už aj tento projekt s Wesley Snipesom je zahrnutý v dohode o štyroch filmoch známe nie je.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP