Netflix na nás nezabúda ani počas pandémie koronavírusu a neustále rozširuje svoju ponuku filmov a seriálov. Len pred pár dňami sme ťa napríklad informovali o takmer 60 filmoch a seriáloch, ktoré v najbližšej dobe do jeho knižnice pribudnú, a dnes sme sa venovali aj dvom seriálovým novinkám Netflixu, ktoré ašpirujú na veľký úspech.

Perfektne ucelená séria

Ak je však tvoja srdcovka obľúbená séria Rýchlo a zbesilo, máme pre teba skvelú správu. Odteraz si totižto prvých 7 dielov môžeš vychutnať aj na Netflixe, upozornil portál Filmtoro.

Netflix tesne pred víkendom prihodil do dvojej filmovej knižnice veľkú sedmičku z populárnej série a od prvotného stretnutia Doma Toretta (Vin Diesel) a Briana O’Connera (Paul Walker) sa dostaneš až po posledný film legendárneho Paula Walkera, ktorý prišiel počas nakrúcania siedmeho dielu o život pri autonehode. Hoci aj ôsmy film pracuje s tým, čo O’Connor zanechal, prvých sedem dielov Rýchlo a zbesilo funguje ako perfektne ucelená séria.

Čerešničkou na torte je aj to, že všetky diely sú dostupné s českými titulkami a o preklad sa teda nemusíš báť. Je skvelé vidieť, že Netflix berie preklady vážne, a medzi nastávajúce trendy na službe patrí okrem iného aj hromadné pridávanie českých titulkov k ďalším a ďalším filmom. Ak už náhodou nevieš, čo by si na Netflixe ešte pozrel, nedávno sme pripravili okrem 10 skrytých pokladov aj 10 titulov zo sveta športu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom