Najpopulárnejšou sériou súčasnosti a zároveň aj nasledovanejším seriálom vôbec na Netflixe je seriál Stranger Things. Kto by to však povedal, že sa naň bude v týchto dňoch doťahovať španielsky seriál z kriminálneho prostredia s názvom Money Heist?

La Casa de Papel, alebo aj Money Heist, ako píše CimenaBlend, je španielsky seriál, ktorý sa točí okolo krádeží peňazí. Zatiaľ čo prvé dve série boli v úzadí, tretia séria to na Netflixe odpálila vo veľkom štýle a podarilo sa jej pokoriť nejeden rekord. Najsledovanejším seriálom celkovo sa zatiaľ Money Heist nestal, prvenstvo si totiž stále drží Stranger Things, ktorý si počas prvých štyroch dní pozrelo vyše 40.6 milióna ľudí.

Tretia séria Money Heist sa na Netflixe objavila 19. júla a počas prvého týždňa si ju pozrelo vyše 34.3 milióna ľudí, čo z neho síce nerobí najsledovanejší seriál celkovo, ale bezpochyby je to najsledovanejší ne-anglický seriál na Netflixe. Dokonca vyše 24 miliónov domácností, teda asi 70 %, dopozeralo celú sériu už počas prvého týždňa od spustenia na Netflixe, čím si v tejto kategórii seriál vyslúžil prvenstvo.

Zobraziť celú galériu (2)
Youtube / Screenshot

Ako to bude s pokračovaním, zatiaľ nevieme. Portál Meawwpíše, že podľa neoficiálnych zdrojov by už mala byť 4. séria v produkcii. Príbeh sa bude znovu točiť okolo veľkej krádeži. Prvá a druhá séria bola zameraná na Španielsku kráľovskú mincovňu a v tretej sérii sa zlodeji sústredili na Španielsku národnú banku. Ak si teda tento španielsky hit súčasnosti ešte nevidel a páčia sa ti seriály ako Narcos, White Collar či Breaking Bad, mal by si siahnuť aj po Money Heist.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom