Netflix si pre slovenských predplatiteľov opäť nachystal hromadu nového obsahu. Dominuje v ňom predovšetkým hudobná komédia s atraktívnym osadením, ale tiež vyvrcholenie jedného z najúspešnejších seriálov posledných rokov. Veľký úspech tento týždeň zaznamenalo aj HBO so svojou kriminálnou novinkou.

Legenda sa vracia

Slávny literárny právnik Perry Mason sa vracia na scénu. HBO sa rozhodlo oživiť legendárne súkromné očko vo forme nového seriálu, ktorý sa tento týždeň dočkal svojho prvého dielu.  Premiéra to bola vskutku veľkolepá, keďže úvodnú epizódu si pozrelo viac než 1,7 miliónov divákov, čo predstavuje jeden z najlepších seriálových štartov v rámci služby za posledné roky.

V hlavnej úlohe sa predstaví Matthew Rhys, na ktorého si možno pamätáš z vydareného seriálového počinu The Americans. Dej televíznej novinky nás zavedie do Los Angeles roku 1931 a obdobia Veľkej hospodárskej krízy, počas ktorej sa Perry Mason prihlási na vyšetrovanie prípadu nezvestného chlapca. Skrachovaný detektív cíti šancu na prípad svojej kariéry, popasovať sa však musí aj s vlastnými démonmi a láskou k alkoholu.

Svieža komédia s hviezdnym obsadením

Divácke bránice predplatiteľov Netflixu by mohla rozhýbať hudobná komédia Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga, ktorá je v rámci streamovacej služby dostupná od dnešného dňa. Novinka sa sústredí na hviezdnu súťaž Eurovision, v ktorej chce preraziť neznáma spevácka dvojica.

Hlavné role v komédii stvárnia Will Ferrell a Rachel McAdams, o réžiu sa postaral David Dobkin, ktorý divákov v minulosti priniesol napríklad vydarenú komédiu Wedding Crashers. Ferrell je vo svete bláznivých komédií ako ryba vo vode, zvedaví sme preto predovšetkým na Rachel McAdams, ktorá sa však podľa prvých trailerov vôbec nenecháva zahanbiť. Eurovision Song Contest je na Neflixe dostupný s českými titulkami aj dabingom.

Nezabudnuteľné seriálové vyvrcholenie?

Dark, jeden z najobľúbenejších pôvodných seriálov od Netflixu mieri do svojho finále, ktorého sa fanúšikovia mysterióznej zábavy a cestovania v čase dočkajú už v sobotu 27. júna. Dátum má v rámci seriálu zásadný význam, keďže 27. jún 2020 je v rámci seriálu označovaný ako začiatok apokalypsy a posledného cyklu.

Tretia a zároveň finálna séria opäť prinesie  skákanie v čase, alternatívne reality, aj duálne existencie, priprav sa teda na to, že mozgové bunky dostanú poriadne zabrať. Prvé dve série zároveň vyvolali množstvo otázok a teórií, dúfame teda, že tretia séria ponúkne uspokojivé odpovede a zmysluplne uzavrie príbehy jednotlivých postáv.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom