Produkcia Xiaomi Mi Bandu 2 je stále nedostatočná a nestačí trhovým potrebám

banner-mi-band-2Úspech všetkých doterajších fitness náramkov Mi Band od Xiaomi je vskutku markantný. Každá jedna generácia zaznamenáva milióny predaných kusov a tento malý, no o to šikovnejší gadget predstavuje značnú časť zárobkov čínskeho giganta. Xiaomi Mi Band 2 je na trhu presne 3 mesiace, no záujem absolútne neutícha. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Priemerná cena najnovšieho fitness náramku v zahraničných e-shopoch je okolo 30 €. Vzhľadom na funkčnú výbavu zariadenia je táto cena opodstatnená a stále predstavuje pre mnohých lákavú ponuku. Popravde, nečudujeme sa. Xiaomi Mi Band 2 v nás zanechal výborný dojem aj počas testovania. Recenziu spolu s videorecenziou si môžete prečítať tu. Záujem o novinku je najviac citeľný v domovskej Číne. CEO Hunami (výrobca náramku) a CEO Xiaomi, Lei Jun, prehlásili, že výrobu zdvojnásobili ešte pred 2 mesiacmi. Bohužiaľ, nestačilo to.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Screen-Shot-2016-08-19-at-4.28.50-PM

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Band 2: Lepší nielen displejom

Záujem je taký enormný, že výroba musí opäť prejsť značnou zmenou. Podľa štatistických údajov má stále záujem o Mi Band 2 až 37 miliónov fanúšikov. Pán Huang Wang, CEO Hunami, teda verejnosti oznámil nové plány výroby. Od budúceho mesiaca prijme výrobca dvojnásobné zvýšenie produkcie, ktoré by malo konečne uspokojiť trhové potreby. Uvidíme, či sa tieto zmeny naozaj prejavia v pozitívnom smere.

mi-band

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
14%
Chcem to
50%
Mám to
36%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]