Nech držia Marveláci svoje tajnosti akokoľvek dobre, svoje natáčacie plány kvôli jednému filmu meniť nemôžu. Síce nás teda film Avengers: Infinity War ešte pár mesiacov bude držať v napätí, že takmer polovica hrdinov je mŕtva, my už dobre vieme, že to tak zrovna nebude.

Teda, to čo na 100% vieme je, že medzi mŕtvymi nebude náš dobrý sused Spider-Man. Práve tomu sa totiž teraz začalo natáčať pokračovanie s podtitulom Far From Home. Prekvapivo nás však o tom neinformovalo samo štúdio, ale až fanúšikovia, ktorí si všimli celý štáb vonku aj s hercom Tomom Hollandom. Čiže podobne ako pri prvých fotkách natáčania Captain Marvel.

Tentokrát však nejde o nič zaujímavé, keďže ide len o scénu so Spider-Manom v civile, teda Petrom Parkerom. Avšak, tento pľac už nie je v New Yorku, ale v Londýne, čím sa začína naplňovať spomínaný podtitul filmu. Momentálne teda točili v starej rozbúranej budove, takže veľa tých fotiek nie je.

Portál Just Jared však neskôr zachytil Hollanda ako sa prechádzal medzi ulicami, no a ďalšiemu fanúšikovi ešte neunikol ani herec Hemky Madera, ktorý si v prvom dieli strihol úlohu Delmara, ktorý v Queens predával sendviče. Čo teda ten robí v Londýne netušíme.

Spider-Man: Far From Home by sa mal odohrávať pár minút po udalostiach Avengers 4. Natáčanie by malo trvať až do konca tohto roka. Medzi hlavné natáčacie lokácie patrí Londýn, Praha, Benátky a New York. Prezident štúdia Marvel zatiaľ potvrdil iba to, že Peter pôjde spolu s kamarátmi na letnú dovolenku do Európy. Pôjde o 23. marvelovku a americká premiéra je naplánovaná na 5. júl 2019.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom