OnePlus 5 je v radoch nadšencov smarfónov nesmierne očakávaný kúsok. Čínska spoločnosť láka mnohými zaujímavými vlastnosťami a po prechádzajúcich vlakových lodiach má na svojej strane obrovské množstvo používateľov.

Stále síce nevieme presný dátum predstavenia, no dostal sa k nám aspoň prvý reálne vyzerajúci render smarfónu. Fotografia pochádza od dôveryhodného zdroja, ktorý mal možnosť vidieť nejakú formu prototypu v reálnej prevádzke. V dizajnovej koncepcii sa enormných inovácií nedočkáme a zväčša pôjde o drobné úpravy, ktoré prispejú k vylepšeniu už tak dokonalého vzhľadu.

OnePlus 5zdroj fotografie: Benjamin Geskin/Twitter

Kúpiť OnePlus 3T za nižšiu cenu ako oficiálnu

Jednou z najväčších noviniek je najmä prítomnosť duálneho fotoaparátu na zadnej strane, ktorého rozlíšenie zatiaľ známe nie je. Zdá sa tak, že aj OnePlus sa pripojí do trendu duálnych fotoaparátov a OnePlus 5 by tak mohol priniesť skvelú kvalitu fotografií. Podľa zdroja sa má kvalita fotoaparátu blížiť ku kvalite aktuálne najlepšieho fotomobilu, Galaxy S8. Prednú stranu by mal vyplniť 5,5-palcový displej s jemným 2K rozlíšením, pričom pod kapotou sa má usadiť Snapdragon 835 procesor spolu so 6 GB pamäť RAM a 64 / 128 GB internou pamäťou. Ak sa pozrieš na zadnú stranu, uvidíš jasnú podobnosť s aktuálnym modelom 3T, a to najmä v tejto matnej čiernej farbe.


zdroj fotografie: Pcpop

Nenechaj si ujsť
OnePlus 5 chce opäť posunúť výkonnostné limity smartfónov. Čo všetko dostane do hardvérovej výbavy?

Ani tieto obrázky ale nemusia odzrkadlovať finálny dizajn smarfónu, no minimálne nám ponúkajú pohľad, akým smerom by sa jedna z najobľúbenejších smartfónových spoločností mohla vydať. O dátume predstavenia zatiaľ nepadla žiadna zmienka a OnePlus si informácie o nadchádzajúcej vlajkovej lodi pomerne dobre stráži. OnePlus 5 by však mohol pokračovať v šľapajách predchodcu, ktorý bol predstavený začiatkom leta, konkrétne v júni.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú