Smartfóny zo svojich energetických požiadaviek aj napriek úspornejším módom a hardvéru stále nepoľavujú. Jednoduché a používateľsky priateľské riešenie ponúkajú práve power banky, medzi ktorými sa vysokej kvalite za rozumnú cenu tešia práve tie od Xiaomi.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nie jeden, ale rovno 2 výstupy

Len pár dní od konca minulého roka 2017 stihlo Xiaomi prestaviť svoj nový model power banky. Dizajnom pokračuje v zaužívanej tradícii hliníkovej zliatiny a vďaka špeciálnej povrchovej úprave je odolný voči korózii, vlhkosti i nárazom. Okrem špičkovej konštrukcie, tu nechýba ani naozaj prepracovaná technologická výbava. Tešiť sa môžeme z dvojice USB-A portov s podporou rýchleho nabíjania s výkonom až 15 W pri napätí 5 – 12 V.

Dôraz na bezpečnosť i kapacitu

Kapacita vnútorného akumulátora je 10 000 mAh, čo by podľa slov výrobcu malo stačiť na 2,5 dobitia smartfónu Xiaomi Mi6. Samozrejme power banka si poradí s akýmkoľvek smartfónom. Nabíjanie nového modelu power banky trvá približne 4,2 – 6,2 hodín v závislosti od technológie rýchleho nabíjania s ktorou pracuje použitá nabíjačka. O bezpečnosť sa aj pri tomto modeli postará až 9 ochranných prvkov, ktoré zabezpečia stabilitu energie a bezpečnosť.

Bezkonkurenčná cena je tu

Xiaomi už v minulosti ukázalo, že s cenami produktov dokáže zázraky, ale táto power banka od Xiaomi predčí očakávania. Jej originálnu verziu môžeš teraz získať len za necelých 15 € v tmavej verzii s využitím zľavového kupónu APAA1.

Kúpiť Xiaomi Mi Power Bank 10 000 mAh (2018) za 15 €
Zľavový kupón: APAA1

Zľavový kupón aplikuješ v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]