Teraz čítate
Najlacnejšie inteligentné Xiaomi tenisky si najlacnejšie môžeš kúpiť aj ty. Vďaka našej exkluzívnej zľave

Čínsky technologický gigant Xiaomi nás tento rok začal poriadne zasypávať novými gadgetmi, medzi ktorými nechýba ani inteligentná obuv. Len minulý mesiac nám predstavil svoje najlacnejšie inteligentné tenisky, ktoré najlacnejšie teraz kúpiš aj ty!

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi sa pri výrobe tradične zameralo pre potreby aktívnych ľudí. Hrúbka stien tenisiek dosahuje iba 2 mm, aby umožnili prúdenie vzduchu a dýchanie. Zároveň to prispieva k čo najnižšej hmotnosti, ktorá je pri mužskej veľkosti 42 – 278 g a pri ženskej 37 je to 213 g. Xiaomi myslelo aj na bezpečnosť pri behu a svoje inteligentné tenisky vybavilo reflexnými prvkami, ktoré ťa pri športovaní za tmy spravia lepšie viditeľným.

Zdroj fotografie: Xiaomi

To najdôležitejšie na týchto teniskách je skryté priamo v ich vnútri. Jedná sa o Huami inteligentný čip druhej generácie, ktorý je ukrytý v drobnom plastovom obale s certifikáciou IP67. Vďaka 6-osovému gyroskopu a spojeniu s tvojím mobilom môžeš dostávať presné informácie o počte krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách, ba dokonca rýchlosti chôdze/behu. O napájanie sa stará „gombíková“ batéria CR2032. Keďže senzor je iba jeden a topánky v páre 2, môžeš si vybrať, do ktorej ho umiestníš.

Kúpiť Xiaomi Mijia tenisky za 49 €
Zľavový kupón JDLVQKUO

Na záver to najhlavnejšie, čo každého zaujíma, cena. Už iste vieš, že sa jedná o najlacnejšie inteligentné tenisky od Xiaomi. Ich reálna cena, za ktorú si ich môžeš teraz kúpiť, však výrazne prekonala naše očakávania. Tvoje môžu byť iba za 49 € s použitím kupónu JDLVQKUO. K dispozícii sú rôzne veľkosti a farebné prevedenia ako pre mužov, tak aj pre ženy. Stačí si len vybrať a hor sa športovať o niečo inteligentnejšie.

Zdroj fotografie: Geekbuying

Zľavový kupón aplikuješ v košíku takto:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
64%
Chcem to
7%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]