Zime tu bude už čoskoro a pokiaľ na ňu nie si pripravený, rozhodne neprehliadni túto ponuku. Počas zimných mesiacov sa totižto môžeš zahriať vyhrievanou bundou od Xiaomi, ktorú ti vďaka zľave ponúkame za skvelú cenu. 

Zima sa nezadržateľne blíži a snáď nikto z nás nechce dobrovoľne vonku mrznúť. Pre tých, ktorí majú radi teplo a zimy sa stránia, máme veľmi šikovné riešenie. Je ním vyhrievaná bunda od Xiaomi, ktorú vyvinul čínsky gigant v spolupráci s partnerskou spoločnosťou Urevo. So zľavovým kupónom BGHeated6 si ju môžeš kúpiť len za 76 €. V tejto cene je zahrnutá doprava Air Parcel Register a odporúčané poistenie Tariff Insurance, ktoré ťa zbaví dodatočných colných poplatkov a DPH.

Kúpiť vyhrievanú bundu od Xiaomi a Urevo
so zľavovým kupónom BGHeated6 len za 76 €

Už nikdy viac sa nebudeš triasť od zimy

Bunda v spolupráci Xiaomi a Urevo prichádza s nenápadným dizajnom, no na druhej strane ťa bez problémov ochráni voči chladu, vetru a vode. Prichádza v čiernom farebnom prevedení a je prevažne vyrobená z polyesterových vlákien. V ponuke sú veľkosti S/M/L/XL/2XL, pričom veľkostnú tabuľku a samotné rozmery si môžeš pozrieť na stránke produktu u predajcu.

Dôležitejšie je ale vyhrievané vnútro bundy, ktoré poskytne až 5 úrovní generovaného tepla. Zapína sa jednoduchým tlačidlom, ktoré farebne odlišuje jednotlivé úrovne od 38 °C, cez 43, 48 až po 53 °C. Posledná úroveň je manuálne nastaviteľná. Samotná bunda je napájaná cez USB port za pomoci power banky s odporúčaným výstupom 5V/2A, ktorá ale nie je súčasťou bundy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom