Má prevziať žezlo po Thanosovi a predpoklady stať sa jedným z najmocnejších záporákov, akého kedy diváci v MCU videli. Gorr the God Butcher, ktorého už čoskoro uvidíš v kinách v letnom veľkofilme Thor: Láska a hrom, je podľa komiksovej predlohy nemilosrdný a mocný zabijak, ktorý má na zozname smrti všetkých bohov vrátane Thora.

V jeho role sa v najnovšom marvelovskom prírastku predstaví charizmatický Christian Bale, ktorý už viackrát dokázal, že nemá problém strhujúcim výkonom ukradnúť celý film pre seba. Stane sa z Gorra najobávanejšia hrozba pre hrdinov z Marvelu? Pôvod a mytológia jeho komiksovej postavy ho na to dokonale predurčuje. Toto všetko o Gorrovi vieme.

Stal sa neveriacim vyhnancom s cieľom vyhubiť všetko božstvo

Gorr, zaslepený nenávisťou a túžbou po pomste, predstavuje nebezpečného protivníka aj pre najmocnejších hrdinov Marvelu. Aj napriek tomu, že má približne 3 000 rokov, ide v komiksovom univerze o nováčika, keďže prvýkrát bol predstavený v komikse z roku 2014.

Gorr God Butcher
TMDB

Podľa komiksovej predlohy Gorr vyrastal na nehostinnej planéte sužovanej prírodnými katastrofami, chorobami a neustálym hladom. Poveternostné podmienky spôsobili, že jeho ľudia boli kočovníci a presúvali sa z miesta na miesto, aby našli úkryt a akúkoľvek potravu. Kým bojovali s hladom, vyčerpaním či dehydratáciou, fauna neustále ohrozovala ich životy.

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP