banner-iphone-7
Keď Apple pred časom zavrhol MagSafe, mnohí výrobcovia začali ponúkať svoje alternatívy, ktoré ale často neboli dostatočne vybavené. Na Kickstarteti sa však teraz objavil nový kúsok a zdá sa, že mu nič podstatné nebude chýbať. 

Po tom, čo kalifornský výrobca odstránil zo svojich nových MacBookov Pro nabíjací MagSafe konektor, začali alternatívy ponúkať iní výrobcovia. No ich produkty mali od dokonalosti ďaleko, všimli si to aj tvorcovia nového projektu. Alternatívny nástupca pre MagSafe sa zdá byť plnohodnotným vo všetkých smeroch ako pôvodný produkt od Apple. Ponúkne nabíjanie s výkonom až 100 W, ktorý je potrebný pre doplnenie energie v novom notebooku.

magneozdroj fotografie: TheVerge

TIP: Tech News: Najnovšie informácie od Tima Cooka potvrdzujú, že Apple pracuje na nových desktopových počítačoch

Chýbať nebude ani rýchly prenos dát či podpora 5K videa. Zachovaná ostane aj možnosť reverzibility USB-C konektora, no trochu iným problémom je dizajn, ktorý nie je práve najkrajší. Stále je však zariadenie väčšie ako pôvodný produkt. Svojou funkcionalitou ho ale dokáže plnohodnotne nahradiť, takže ak hľadáte ideálneho nástupcu do nového MacBooku Pro, MagNeo bude tým určite pravým.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP