Ešte pred vydaním filmu Avengers: Infinity War sa Marvel postaral o to, aby sa nasledujúci film – ktorý sa natáčal zároveň s Infinity War – volal iba “Untitled Avengers 4″. Teda aspoň dovtedy, čo si všetci fanúšikovia pozrú Infinity War.

My sme si tak logicky mysleli, že sa názov filmu Avengers 4 odhalí tak mesiac po tom, čo sa Infinity War dostane do kín. Ešte v apríli 2017 totižto prezident Marvel Studios, Kevin Feige prezradil, že reálny názov snímky Avengers 4 je nejakým druhom spoileru. Avšak, mýlili sme sa. Od vydania filmu Infinity War ubehli už 2 mesiace a my ešte stále nepoznáme názov filmu Avengers 4.

Kedy sa dozvieme názov filmu Avengers 4?

Infinity Gauntlet? Nie. New Avengers alebo Avengers: End Game? Ani to nie. Jediné čo totižto poznáme (pravdepodobne), sú uniknuté iniciálny názvu. O tých si môžete viac prečítať v tomto článku. Názov by sa mal totižto skladať z troch slov, pričom prvé je Avengers, druhé sa začína na písmeno F a tretie na H. Avengers: Final Heroes, Future Heroes, Final Hours alebo Finally Hawkeye? Nuž, nechajme sa prekvapiť. Poďme sa však pozrieť na to, kedy približne sa teda samotný názov dozvieme. Toto sú slová Kevina Feigeho:

„Pravdepodobne to bude po teaseri na Captain Marvel, oznámenie toho názvu. Bude to niekedy koncom roka, spolu so spustením toho filmu.”

Ako sme sa teda dozvedeli, ešte pred samotným zistením názvu si pozrieme ukážku z filmu Captain Marvel. Každopádne, toto rozhodnutie dáva logiku. Captain Marvel sa do kín dostane 8. marca 2019, čo je dva mesiace pred 3. májom 2019 – Vydaním filmu Avengers 4. Logicky sa tak musí kampaň na Captain Marvel začať skorej, ako na Avengers 4.

Na jeseň (september alebo október) by sme sa tak mohli dočkať prvej ukážky, po ktorej by neskôr nasledovalo aj odhalenie názvu Avengers 4 spolu s prvými zábermi. Žiaden z týchto teaserov totižto nebude predstavený na tohtoročnom San Diego Comic-Con, kedže si Marvel Studios berie “dovolenku”.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom