Načo hovoriť, čo môžete ukázať? Jediná minúta videa dokáže dať mozgu toľko informácií, čo 1,8 milióna slov! Padla vám po tejto informácii sánka? Chvíľu ešte ostane dole, keď si prečítate, akými vychytávkami disponuje smartfónová novinka Motorola one Action. Zariadenie ako stvorené pre akčné nakrúcanie vám umožní dokumentovať život v pohybe a vždy v top kvalite.

Motorola One Action je najnovším rozšírením produktového radu Motorola One a pokračuje v „rodinnej tradícii“ zdokonaľovať výbavu užitočnými vylepšeniami, ktoré kráčajú s dobou. Motorola One Action chce osloviť najmä fanúšikov tvorby multimediálneho obsahu. Tí dostanú rozhodne viac, ako by za cenu 269 eur očakávali.

Akčná trojica

Top prvkom výbavy je systém troch kamier. 12 MPx hlavný fotoaparát s technológiou Quad Pixel, 5 MPx kamera pre zachytenie efektov hĺbky a najjasnejšia hviezda z nich, akčná kamera s ultraširokouhlým snímaním až 117 stupňov. Na vysokú úroveň záberov sme zvyknutí už z predchádzajúceho modelu Motorola One Vision. Jeho akčnejší mladší príbuzný však „rúbe“ ešte vyššie. V elegantne nadizajnovanom tele skrýva snímač videí s takými možnosťami, že pred najbližšou outdoorovou výpravou vážne prehodnotíte rozhodnutie zainvestovať do samostatnej kamery. Nechajte tak, nebudete ju potrebovať.

 

Akčná kamera má nezanedbateľnú výhodu, ktorá vám dovolí snímať v maximálnom pohodlí – videá na šírku teraz totiž dokážete vytvárať v režime držania na výšku, čo je pri uchopovaní prirodzenejšie a vyhnete sa tak strnulosti zápästia, hlavne keď nakrúcate dlhšie pasáže. V rozlíšení 4K zvládne kamera zachytiť pohyblivé obrázky rýchlosťou 30 snímok za sekundu, v rozlíšení Full HD zas môžete točiť akčné videá poskladané zo 60 snímok za sekundu. Zapojte do hry elektronickú stabilizáciu obrazu a nadupanú filmársku formu máte vo vrecku. S takýmto profi nástrojom poruke bude jedinou výzvou už len tá kreatívna – nájsť vhodný objekt na natáčanie.

Horúce miery v znamení 21:9

Či už sa rozhodnete baviť kamošov klipmi z hudobných festivalov, ochutnávkou exotickej atmosféry z ďalekých ciest alebo pikantériami zo žúrov, vaše obecenstvo ocení, keď im videá prehráte na FHD+ displeji s atypickým pomerom strán 21:9, ideálnym pre hladké vtiahnutie do deja.

Poteší aj fakt, že dve tretiny originálnych filmov z produkcie Netflixu sú v súčasnosti snímané práve vo formáte 21:9. S Motorolou One Action si tak vďaka štíhlemu, predĺženému dizajnu, reflektujúcemu svetový trend, užijete multimédiá ešte viac, kedykoľvek dostanete chuť vhupnúť do filmového či seriálového univerza.

Systém, ktorý bdie nad vaším bezpečím

Srdcom celého zariadenia je systém Android One, vďaka ktorému bude váš smartfón ťažiť z početných výhod prvkov umelej inteligencie.

No zábava bokom, Motorola one Action s prehľadom prejde aj testom vašich vysokých bezpečnostných nárokov. Spolu s najnovšou verziou operačného systému Android™ získate garanciu minimálne dvoch systémových , ako aj pravidelných mesačných bezpečnostných aktualizácií a hackeri tak nebudú mať žiadnu šancu siahnuť na vaše dáta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP