Aj keď sa zvykne hovoriť, že očakávania ničia radosť, v prípade motorola moto g Power sa pokojne odvážte očakávať veľa. Je skoro isté, že realita sa o vysoko postavenú latku vašich očakávaní nepotkne, ba čo viac, preskočí ju aj so slušnou rezervou! 

Zahoďte predsudok, že nadštandardná výbava smartfónu prichádza s mastnou cenovkou. Motorola moto g power, jeden zo štyroch prírastkov siedmej generácie obľúbenej série moto g, bol navrhnutý pre vaše potreby – nielen čo sa týka kvality, ale aj ekonomického hľadiska. Smartfón, ktorý sa so svojou cenou 209 eur pohybuje v strednej triede, má omnoho nablýskanejšie parametre, než by ste od takéhoto modelu očakávali. 

Silák, čo nevyspáva 

Ako už názov indikuje, motorola moto g power sa pýši prívlastkom silný smartfón. Silou je v tomto prípade dĺžka výdrže aj rýchlosť nabíjania. Ak ste si zvykli na prácu so zariadením, ktoré je na konci dňa na pokraji síl, s týmto modelom si ľahko odvyknete od starého a privyknete na nový, vyšší štandard. 5 000 mAh batéria zabezpečí fungovanie na jeden ťah, a to až počas 3 dní! Ak sa vám aj prihodí, že si na víkendový výlet nepribalíte nabíjačku, vôbec nič sa nestane.  

Sila motoroly moto g power spočíva aj v zdokonalenej technológii rýchlonabíjania turbopower™. S jej pomocou „preberiete“ úplne vybitý mobil expresne rýchlo – stačí 15 minút a získate dosť energie na 9 hodín plynulého chodu.

Motorola
 

Toľko akcie, koľko potrebujete

Teraz, keď už viete, že výdrž nie je problém, s motorolou moto g power sa môžete naplno odviazať bez obáv, že jej dávate zabrať. Len dajte. Osemjadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 632 s frekvenciou 1,8 GHz a s pamäťou 4 GB/64 GB udáva rýchle, zato hladko udržateľné tempo. Silu týchto parametrov obzvlášť oceníte pri multitaskingu. 

Máte v rukách smartfón, ktorého strojcovia úplne chápu, že niekedy musíme riešiť 5 vecí naraz a každú na 100 %. A platí to aj v situáciách, keď nemusíme, ale chceme. Hranie hier, sledovanie filmov, či náročnejšiu úpravu fotografií si vychutnáte naplno na širokouhlom 6,2-palcovom HD+ displeji s pomerom strán 19:9, čo vám pomôže ľahšie sa ponoriť do sledovaného obsahu. 

Tvorivosť bez technických stropov

Alebo vás radšej láka vytváranie vlastného? Nech sa páči, možností máte viac než dosť. 12 MP zadný a 8 MP predný foťák prichádzajú s rozšírenou paletou fotografických režimov a technických vylepšení, čo dajú vášmu fotoarchívu punc profesionality aj originality. 

Motorola

Automatické zaostrovanie s detekciou fázy kvalitnejšie zachytí momentky, veľké pixely zoptimalizujú nepriaznivé svetelné podmienky a priblíženie s vysokým rozlíšením zachová aj detaily, o ktoré zvyčajne pri digitálnom zoomovaní prichádzame. Tu ostane v zábere všetko, ako má byť. Realisticky verné, jasné a ostré.  

Tým správnym „korením“ pre vaše fotky a videá  sa stanú kreatívne foto režimy ako kinematografy, spomalené či časozberné videá. A uvidíte, že rešerš nových miest nebol nikdy taký vzrušujúci, ako keď ho praktizujete s Google Lens™, službou, ktorá vám umožní okamžité vyhľadávanie informácií o objekte pred vami po jedinom cvaknutí.

Motorola

Niečo na dozdobenie 

S motorolou moto g power  to však nie je všetko len o praktickej funkcionalite. Pravý bonviván chce zažiť aj zdravú mieru márnivosti a rozmaznávania. Výrobca rozhodne myslel aj na to. Exkluzívne detaily prichádzajú vo forme „žmurknutí“ na fanúšikov značky, príkladom je snímač odtlačkov prstov so štýlovým a zároveň rafinovaným umiestnením v priestore vyhradenom pre logo.

Intuitívnosť používania zas dotvárajú imidžové vychytávky ako odomknutie tvárou, navigovanie jedným dotykom či prebudenie obrazovky nadvihnutím. Motorola moto g power zvádza silnými parametrami za príjemne dostupnú cenu. V predaji už za 209 eur s DPH. 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom