Čínske Xiaomi vo svete prerazilo aj vďaka svojim skvelo spracovaným smartfónom. Tie v sebe okrem kvalitnej výbavy prinášajú aj jednu z najpopulárnejších nadstavieb Androidu, MIUI. Čoskoro sa fanúšikovia Xiaomi dočkajú jej verzie MIUI 9 a my ti prinášame pohľad na to ako bude vyzerať. 

Grafická nadstavba od Xiaomi, MIUI, si od počiatku získala mnoho fanúšikov. Tí však už netrpezlivo očakávajú príchod novej verzie MIUI 9, ktorá prinesie nové grafické prostredie a mnoho vylepšení. Medzi nimi nebude chýbať funkcia rozdelenia obrazovky či obraz v obraze. Softvérová novinka bude bežať na operačnom systéme Android 7.0 Nougat, čím sa mnohí majitelia Xiaomi smartfónov dočkajú aj tejto významnej aktualizácie. Veľkým prekvapením sú však nové snímky priamo z prostredia pripravovaného MIUI 9.

zdroj fotografii: MIUI

Nenechaj si ujsť
Ak máš Xiaomi smartfón, túto trojicu tajných kódov musíš poznať

Tie odhaľujú veľké rozdiely oproti aktuálnej verzii MIUI 8, najmä v dizajne ikon, ktorý bude ešte modernejší. Prvé smartfóny od Xiaomi môžu túto aktualizáciu na nové MIUI 9 očakávať ešte koncom tohto mesiaca, no postupne sa bude šíriť aj na ostatné modely spoločnosti. To, ako bude táto novinka vyzerať aj na tvojom zariadení ti odhalia priložené screenshoty priamo z novej nadstavby. Musíme však podotknúť, že sa nám nápadne podobá na známu grafickú nadstavbu spoločnosti Meizu, FlymeOS. Ako sa pozdáva MIUI 9 tebe?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP