Čínske Xiaomi vo svete prerazilo aj vďaka svojim skvelo spracovaným smartfónom. Tie v sebe okrem kvalitnej výbavy prinášajú aj jednu z najpopulárnejších nadstavieb Androidu, MIUI. Čoskoro sa fanúšikovia Xiaomi dočkajú jej verzie MIUI 9 a my ti prinášame pohľad na to ako bude vyzerať. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Grafická nadstavba od Xiaomi, MIUI, si od počiatku získala mnoho fanúšikov. Tí však už netrpezlivo očakávajú príchod novej verzie MIUI 9, ktorá prinesie nové grafické prostredie a mnoho vylepšení. Medzi nimi nebude chýbať funkcia rozdelenia obrazovky či obraz v obraze. Softvérová novinka bude bežať na operačnom systéme Android 7.0 Nougat, čím sa mnohí majitelia Xiaomi smartfónov dočkajú aj tejto významnej aktualizácie. Veľkým prekvapením sú však nové snímky priamo z prostredia pripravovaného MIUI 9.

zdroj fotografii: MIUI

Nenechaj si ujsť
Ak máš Xiaomi smartfón, túto trojicu tajných kódov musíš poznať

Tie odhaľujú veľké rozdiely oproti aktuálnej verzii MIUI 8, najmä v dizajne ikon, ktorý bude ešte modernejší. Prvé smartfóny od Xiaomi môžu túto aktualizáciu na nové MIUI 9 očakávať ešte koncom tohto mesiaca, no postupne sa bude šíriť aj na ostatné modely spoločnosti. To, ako bude táto novinka vyzerať aj na tvojom zariadení ti odhalia priložené screenshoty priamo z novej nadstavby. Musíme však podotknúť, že sa nám nápadne podobá na známu grafickú nadstavbu spoločnosti Meizu, FlymeOS. Ako sa pozdáva MIUI 9 tebe?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
14%
Chcem to
29%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
43%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]