Krypromeny sú novým typom virtuálneho platidla, ktoré si získalo priazeň mnohých ľudí. Odvážlivci, ktorí sa pustili do obchodovania s nimi, dokázali buď poriadne zarobiť, alebo aj stratiť investované peniaze. Di Iorio patrí medzi zopár šťastlivcov, ktorí vďaka kryptomenám prišli k obrovským peniazom a tie teraz plánuje minúť na futuristický penthouse.

Obchodovanie s kryptomenami rozhodne nie je pre každého, aj keď vidina takéhoto zárobku už zlákala nejedného človeka. Tí najlepší však vďaka BitCoinu, Ethereu a ďalším virtuálnym platidlám zarobili miliardy, ktoré si patrične dokážu užívať. Jeden z nich je tiež Di Iorio, muž, ktorý stál po boku týchto dvoch kryptomien pri ich začiatkoch a vďaka nim si zarobil miliardy dolárov. Zopár miliónov sa teraz chystá utratiť za svoju veľkolepú kanceláriu o rozlohe takmer 1 400 m2 pre novú blockchainovú spoločnosť Decentral.

Okrem nej si kúpil aj vlastný penthouse s troma poschodiami, do ktorého investuje až 21 miliónov dolárov. Za tie peniaze si zaobstará najrôznejšie technológie, ktoré budú ako vystrihnuté zo sci-fi filmu. Tajné tunely a holografická recepčná sú pritom iba časť z toho, čo Di Iorio plánuje do svojho projektu zahrnúť. On sám teraz prezradil svoju víziu a predstavy o futuristickej kancelárii a domove, za ktorý utratí hriešne vysokú sumu peňazí.

Nová kancelária spoločnosti Decentral sa bude nachádzať vo finančnej štvrti Toronta.

Futuristický nápad Di Ioria existuje zatiaľ iba v počítačovej podobe, ktorá prezrádza ako bude kancelária po dokončení vyzerať. Pri vstupe do nej každého privíta hologramová recepčná a 4 tajné dvere.

To, ktoré dvere sa návštevníkovi otvoria, závisí od odpovede na vybrané otázky, ktoré spoločnosť zatiaľ ešte len vymýšľa.

Jedny dvere otvoria návšteve vstup do zasadačky so zakrivenou obrazovkou a 3D panorámou.

Nenechaj si ujsť
Ľudia závislí na ťažbe a predaji kryptomien majú možnosť sa liečiť. Vzniklo pre nich prvé odvykacie centrum

Za ňou sa bude nachádzať hlavná kancelária, ktorá bude mať po stenách taktiež zakrivené obrazovky.

Di Iorio chce, aby boli priestory čisté a pôsobili prírodne, ale zároveň chce dosiahnuť pohybový efekt stien.

Do jeho kancelárie povedie tajný tunel.

V konferenčnej miestnosti budú môcť návštevníci diaľkovo ovládať virtuálne Aston Martiny pod sklenenou podlahou. Tieto autá budú súčasťou online pretekárskej hry, do ktorej sa môže zapojiť každý a výhru pritom dostane vyplatenú v kryptomenách.

Nenechaj si ujsť
Slováci uviedli na trh kryptomenu krytú zlatom

Sám Di Iorio je veľkým fanúšikom týchto britských superšportov. Nedávno počas párty pre sponzorov spoločnosti Decentral venoval hosťom 2 takéto autá.

Jeho víziou je, aby sa každý v kancelárii cítil ako súčasť videohry.

Okrem priestorov pre kanceláriu si Di Iorio kúpiť aj 3-poschodový penthouse v rezidenčnej časti Toronta, za ktorý zaplatil 21 miliónov dolárov.

Takmer 1 500 m2 chce premeniť na niečo viac, než domov. V týchto priestoroch sa majú odohrávať súkromné stretnutia, počas ktorých bude prezentované aj premietanie na steny.

Nenechaj si ujsť
Významný moment pre kryptomeny. Svetové banky po prvýkrát obchodovali vďaka jedinému blockchain systému

Najobľúbenejšou časťou penthousu je pre Di Ioria strecha v podobe katedrály.

Jeho cieľom je vďaka tomuto projektu priniesť do Kanady viac blockchainových projektov. Tým, že si kúpil tieto nehnuteľnosti, chce ostať v tejto krajine natrvalo. Víziou Di Ioria je v podstate premeniť Toronto na kolísku technológií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú