Určite sa aj tebe niekedy stalo, že v tej najnevhodnejšej chvíli sa niečo pokazilo. Zákon schválnosti na svojej koži pocítil aj zamestnanec Microsoftu pri predstavovaní služby Azure.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na prezentácií spoločnosti Microsoft, kde sa predstavovala cloudová služba Azure, nastala skutočne kuriózna situácia. Počas ukážky migrácie aplikácií a údajov na cloud prehliadač Microsoft Edge prestal pracovať. Zamestnanec bol tak nútený prezentáciu pozastaviť a nainštalovať Google Chrome. Čo je však najlepšie, celé je to zaznamenané a nahrané na YouTube samotným Microsoftom.

Daný zamestnanec to však zvládol bravúrne a s humorom, rovnako ako aj publikum. V istom okamihu dokonca aj zavtipkuje, keď pri inštalácií prehliadača odškrtne možnosť odosielať informácie a zahlási, že nepomôže zlepšiť Google Chrome. Nakoniec celú prezentáciu obnoví a pokračuje ďalej. Klobúk dole pred tým, ako celú situáciu zvládol.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
54%
Chcem to
2%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak