banner-galaxy-a3-a5Messenger. Mnohými relatívne obľúbený, no i nenávidený klient Facebooku. Gigant sa rozhodol túto aplikáciu doslova nanútiť používateľom, ktorí tak v prípade, že chcú písať správy cez túto sociálnu sieť, nemajú inú možnosť, než sa spoľahnúť práve na Messenger. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ten však deň čo deň dostáva tisíce sťažností na katastrofálnu optimalizáciu, nadmernú záťaž systému a v poslednej dobe aj na enormné spotrebovanie batérie, ktoré v niektorých prípadoch robilo používateľom poriadne vrásky na čele. Percentá batérie tak doslova mizli pred očami behom niekoľkých desiatok minút. Tento nezvyčajný jav nastal po poslednej aktualizácii, ktorú tím vývojárov vôbec nedotiahol do konca. Výsledkom bolo teda obrovské množstvo nespokojný používateľov.

Facebook okamžite vydal vyhlásenie, presnejšie jeden z popredných predstaviteľov softvérového oddelenia, ktorý poznamenal, že sa chyba nachádzala na strane servera samotnej aplikácie, no už je všetko kompletne vyriešené. Ak problém stále pretrváva, stačí, aby si aplikáciu reštartol a s touto nemalou nepríjmenosťou sa už nikdy viac nestretneš. Určite nám daj vedieť do komentárov, či sa tento problém objavil aj u teba.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
2%
Páči sa mi to
23%
Chcem to
3%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
54%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]