banner-galaxy-a3-a5Messenger. Mnohými relatívne obľúbený, no i nenávidený klient Facebooku. Gigant sa rozhodol túto aplikáciu doslova nanútiť používateľom, ktorí tak v prípade, že chcú písať správy cez túto sociálnu sieť, nemajú inú možnosť, než sa spoľahnúť práve na Messenger. 

Ten však deň čo deň dostáva tisíce sťažností na katastrofálnu optimalizáciu, nadmernú záťaž systému a v poslednej dobe aj na enormné spotrebovanie batérie, ktoré v niektorých prípadoch robilo používateľom poriadne vrásky na čele. Percentá batérie tak doslova mizli pred očami behom niekoľkých desiatok minút. Tento nezvyčajný jav nastal po poslednej aktualizácii, ktorú tím vývojárov vôbec nedotiahol do konca. Výsledkom bolo teda obrovské množstvo nespokojný používateľov.

Facebook okamžite vydal vyhlásenie, presnejšie jeden z popredných predstaviteľov softvérového oddelenia, ktorý poznamenal, že sa chyba nachádzala na strane servera samotnej aplikácie, no už je všetko kompletne vyriešené. Ak problém stále pretrváva, stačí, aby si aplikáciu reštartol a s touto nemalou nepríjmenosťou sa už nikdy viac nestretneš. Určite nám daj vedieť do komentárov, či sa tento problém objavil aj u teba.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP