banner-galaxy-a3-a5Messenger. Mnohými relatívne obľúbený, no i nenávidený klient Facebooku. Gigant sa rozhodol túto aplikáciu doslova nanútiť používateľom, ktorí tak v prípade, že chcú písať správy cez túto sociálnu sieť, nemajú inú možnosť, než sa spoľahnúť práve na Messenger. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ten však deň čo deň dostáva tisíce sťažností na katastrofálnu optimalizáciu, nadmernú záťaž systému a v poslednej dobe aj na enormné spotrebovanie batérie, ktoré v niektorých prípadoch robilo používateľom poriadne vrásky na čele. Percentá batérie tak doslova mizli pred očami behom niekoľkých desiatok minút. Tento nezvyčajný jav nastal po poslednej aktualizácii, ktorú tím vývojárov vôbec nedotiahol do konca. Výsledkom bolo teda obrovské množstvo nespokojný používateľov.

Facebook okamžite vydal vyhlásenie, presnejšie jeden z popredných predstaviteľov softvérového oddelenia, ktorý poznamenal, že sa chyba nachádzala na strane servera samotnej aplikácie, no už je všetko kompletne vyriešené. Ak problém stále pretrváva, stačí, aby si aplikáciu reštartol a s touto nemalou nepríjmenosťou sa už nikdy viac nestretneš. Určite nám daj vedieť do komentárov, či sa tento problém objavil aj u teba.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
2%
Páči sa mi to
23%
Chcem to
3%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
54%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • Милош Мимон Кучера

  Ano aj u mna

 • Robo

  je iná možnosť než messenger, cez facebook lite sa dá tak isto písať správy na facebook…

 • Daniel Raisel

  Alebo cez uc browser mini, co som bol prekvapeny.aj pri vypnutej obrazovke.

 • Meno Neviem

  Ja pouzivam Disa na chat a Swipe na prezeranie facebooku. Vyskusajte. Cize nie je jedina moznost používať Messenger. Su aj funkcne a lepsie alternativy ako facebook a messenger aplikácie.

 • Jakub

  Mám lepší řešení… nepoužívat ho :) SMS bohatě stačí:)

  • Je

   SMS? To čo je? ?

  • Sakasama

   Áno, tie sa ľahko posielajú, ak za ne nemusíš platiť ty