banner-pro-6Špekulácie ohľadom nového vlajkového modelu od Meizu neutíchajú. Po tom, čo sa v známom benchmarku údajne objavil Meizu Pro 7 s procesorom Exynos 8890, tu máme ďalšie správy, ktoré tentoraz informujúce o displeji zariadenia. Tešiť sa zrejme môžeme na dve verzie Meizu Pro 7.

V súvislosti s novým high-end modelom od Meizu sa spomína najmä zakrivený displej. Už sme tak mali možnosť vidieť niekoľko renderov, či dokonca reálne fotografie zobrazujúce takéto zariadenie. Najnovšie špekulácie už hovoria o tom, že Meizu má pripravovať aj variant s klasickou plochou obrazovkou. Išlo by tak o podobnú zostavu ako v prípade Samsungu Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Práve juhokórejský gigant by mal vybaviť obe verzie Meizu Pro 7 Super AMOLED displejmi. Obrazovka by však nemala byť jediným rozdielom medzi zariadeniami. Rôzne majú byť aj pamäťové konfigurácie. Zatiaľ čo prvý model má obsahovať 4 GB RAM + 32 GB vnútorné úložisko, ten druhý príde so 6 GB RAM a 64 GB úložiskom. Všetky verzie ponúknu procesor Exynos 8890 a batériu s kapacitou 3500 mAh s možnosťou bezdrôtového nabíjania.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Údajná podoba Meizu Pro 7 so zakriveným displejom

Údajná podoba modelu Pro 7 so zakriveným displejom

TIP: Údajné Meizu Pro 7 sa predvádza so zakriveným displejom na nových fotografiách

Na zadnej strane by sme mali nájsť 12 MPx hlavný fotoaparát. Cena Meizu Pro 7 so 4 GB RAM by sa mala pohybovať na úrovni 370 €. Výkonnejšia konfigurácia so 6 GB RAM má stáť okolo 410 €. Ceny však zatiaľ neboli oficiálne potvrdené výrobcom. Predstavenie prebehne 13. septembra, na ktoré láka aj teaser spoločnosti.

meizu-pro-7-teaser-new

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom