Meizu Pro 7 so zahnutým displejom na nových renderoch

banner-pro-6Meizu sa tento rok pri predstavovaní nových zariadení správa tak trochu zvláštne. Ešte v apríli sme mohli byť svedkami predstavenia vlajkového modelu s označením Meizu Pro 6, ktorý veľkú dieru do sveta neurobil. Neskôr sme sa dočkali vlajkovej lodi MX6, ktorá bola predstavená minulý mesiac a jej hlavnou dominantou je skvelý fotoaparát. Napriek tomu to však vyzerá, že Meizu plánuje tento rok vydať minimálne ešte jeden high-end smartfón.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Týmto zariadením by mal byť model Pro 7. Vyzerá to tak, že sa spoločnosť Meizu konečne spamätala a najnovší smartfón tejto spoločnosti bude opäť disponovať nekompromisným výkonom. O ten sa postará procesor pochádzajúci z dielne Samsungu, konkrétne má byť použitý Exynos 8890. Vďaka úniku z aplikácie AnTuTu poznáme aj ostatné parametre tohto prístroja. Spomínaný čipset bude dopĺňať grafická jednotka Mali-T880, interné úložisko pojme 32 GB dát a 4 GB RAM pamäť zabezpečí svižný multitasking. Predný selfie fotoaparát bude dosahovať rozlíšenie 5 MPx, zatiaľ čo zadný sa postará o snímky v 12 MPx rozlíšení. Softvérovú stránku novinky obstará Android 6.0 Marshmallow s obľúbenou nadstavbou FlymeOS.  Teraz sa však zamerajme na dnešný únik, ktorý odhaľuje dizajnovú stránku novinky. Na dvojici renderov môžme vidieť zariadenie z prednej a zo zadnej strany.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Vlajková loď Meizu s procesorom Exynos 8890 príde možno už 3. septembra

Z tej prednej padne do oka hlavne 5,5-palcový 2K displej. Aby toho nebolo málo, konštruktéri v čínskej spoločnosti zašli ešte ďalej a tento displej nevídaných kvalít ponúkne zaoblené okraje, podobne ako napríklad Samsung Galaxy S7 Edge. Pod zobrazovačom je tlačidlo mTouch, ktoré plní naraz viacero funkcií a zároveň integruje aj skener odtlačkov prstov. Pri pohľade na zadnú stranu prekvapí netradičný, no zato okúzľujúci dizajn duálneho fotoaparátu. Menší zo senzorov zrejme bude slúžiť na detailné zachytenie hĺbky ostrosti. Pod snímačmi sa nachádza prstencový LED blesk, ktorý sme mohli vidieť už pri Meizu Pro 6. Čistý a uhladený dizajn je umocnený už len logom výrobcu a plastovými predelmi antén, ktoré sú vyvedené po okrajoch zariadenia. V prípade, že by Meizu Pro 7 vyzeral skutočne takto, získal by si svojim dizajnom srdce nejedného fanúšika.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]