banner-pro-6
Hoci sa rok 2016 pomaly, ale isto blíži ku svojmu koncu, spoločnosť Meizu svetu stále nedokázala ponúknuť poriadnu vlajkovú loď. Iste, modely Meizu Pro 6 a Meizu MX6 dokážu ponúknuť záujemcovi skvelý dizajn, prepracovaný systém a solídne fotoaparáty, no znevažuje ich práve slabý výkon integrovaných procesorov. Ani pripravovaná vylepšená verzia Meizu Pro 6S sa zrejme vylepšenia po tejto stránke nedočká.

Čo však pripravovanú novinku čaká a neminie je zmena dizajnu. Napriek tomu, že je dizajn Pro 6-ky stále nadčasový a pôsobí elegantným a uhladeným dojmom, sa predstavitelia spoločnosti rozhodli pre menšie zmeny. Tie sa očakávajú aj pri samotnom systéme, ktorý by mal byť obohatený o nové, lákavé funkcie. Predchádzajúce informácie taktiež priniesli správy o tom, že Meizu chystá viacero verzií nového zariadenia. Tieto informácie sa opierajú o príspevok z dobre známej sociálnej siete Weibo. Príspevok uverejnený viceprezidentom spoločnosti, Li Nanom, sa však nesie v znamení hádaniek a tak treba brať všetky vyššie zmienené informácie s miernou rezervou. Ak sa však nad príspevkom zamyslíte hlbšie, tak pochopíte, že novinky rozhodne nemusia byť ďaleko od pravdy.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu-pro-6s-novy-dizajn

Hlavným bodom samotného príspevku je render, na ktorom sa vyníma dvojica čiernych verzií smartfónu Meizu Pro 6S. Dva smartfóny by tak mohli naznačovať existenciu viacerých verzií pripravovanej novinky. Spoločnosť sa už dlhšiu dobu netají tým, že sa snaží úplne zbaviť nepekných plastových predelov antén. Preto je veľmi pravdepodobné, že Meizu Pro 6S ponúkne také konštrukčné riešenia, ktoré by tieto predely úplne eliminovali. Špecifikácie sú stále menšou záhadou. Staršie správy totižto tvrdili, že 6S-ko príde s procesorom Helio P20, iné zas spomínali výkonnejší Exynos 8890 a tie najnovšie opäť nahrávajú do karát spoločnosti MediaTek s ich čipom Helio X20.

Okrem toho by sa novinka mala dočkať 4 GB RAM pamäte a 64 GB vstavaného úložiska. Pod displejom si nájde miesto tlačidlo mTouch s integrovaným skenerom odtlačkov a o chod smartfónu sa postará Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou FlymeOS. Oficiálne predstavenie sa očakáva do konca tohto roka a postupom času sa celkom isto objavia aj nové informácie, len si na ne budeme musieť chvíľku počkať.

TIP: Meizu taktiež vyvíja ohybný displej, prezrádza patent

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom