banner-meizu-metal
Meizu to pre tento rok ešte nezabalilo. Predvčerom sme sa dozvedeli, že spoločnosť plánuje uviesť tento rok ešte jedno nové zariadenie, no high-end smartfón Meizu Pro 5 Mini to bohužiaľ nebude. Naskytá sa tak otázka, čo si to vlastne pre nás inžinieri z Meizu pripravujú. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Teraz obletela svet správa, ktorá naznačuje prítomnosť nového zariadenia. Novinka však bude útočiť skôr na strednú triedu smartfónov. Meizu M57AC Blue Charm Metal, ako znie kódové označenie, príde so 4,6-palcovým FullHD displejom. Srdcom smartfónu by mal byť osemjadrový procesor MediaTek MT6753 a 2 GB operačnej pamäte RAM. Pre používateľa je pripravené 16 GB alebo 32 GB interné úložisko. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát.

MEIZU Metal môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu novinka
Softvérovú časť bude zabezpečovať YunOS 3.0.5, ktorý si svoju premiéru odbil pri modeli Meizu M1 Metal. Dizajn by mal vychádzať z nového jazyka, ktorý používajú smartfóny Meizu tento rok. Dozvedeli sme sa nové informácie aj ohľadom ceny, ktorá bude začínať na 156 € pre model so 16 GB interným úložiskom. Verzia s 32 GB interným úložiskom by mala stáť okolo 185 €.

131a0911e1705e9d

Zdroj: mobile.it168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú