Meizu ďalšou originálnou pozvánkou pozýva na konferenciu 5. septembra, v príprave je veľký phablet

banner-pro-6
V počte tohtoročných zariadení od Meizu sa už začíname pomaly strácať. Potom, čo sme včera videli modely U10 a U20, Meizu dnes ohlásilo ďalšiu konferenciu, a to na 5. septembra. Ako najpravdepodobnejší scenár sa zdá, že uvidíme predstavenie nového phabletu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pozvánka, ktorú čínska spoločnosť rozoslala, obsahuje telefón Nokia E71. Toto zariadenie bolo svojimi funkciami určené najmä pre podnikateľov a vyššie postavených manažérov. Meizu tak zrejme naznačuje, že aj nové zariadenie ponúkne funkcionalitu vhodnú pre luxusné prostredie.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Už pred časom zverejnil používateľ s prezývkou @Kjuma harmonogram udalostí, na ktorých malo Meizu predstaviť svoje zariadenia. Práve dátum 5. september pripadal na odhalenie modelu Meizu Max, ktorý by mal mieriť hlavne na mladšiu generáciu. Či sa tieto informácie potvrdia zatiaľ nevieme. Po tejto konferencii sa už pozornosť upriami na 13. september, kedy očakávame príchod vlajkového modelu Meizu Pro 7.

TIP: Meizu Pro 7 príde v dvoch verziách so zakriveným a plochým displejom

meizu-1

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]