banner-redmi-note-3-proDetaily o toľko očakávanej vlajkovej lodi spoločnosti Xiaomi neprestávajú prichádzať. Od oficiálneho predstavenia zostáva 9 dní a všetci fanúšikovia Xiaomi majú mnoho otázok. Včera sa na známej čínskej sociálnej sieti Weibo objavil ochranný obal pre Xiaomi Mi5, ktorý odhaľuje uhlopriečku displeja.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pre nadšencov kompaktných zariadení máme skvelú správu. Z obrázku môžeme vidieť, že Xiaomi Mi5 by sa mal pohodlne ovládať aj jednou rukou, čo znamená, že predošlé dohady o 5,2″ displeji by mohli byť pravdivé. Obal vyvracia predošlé informácie získané z benchmarkovej aplikácie GFXbench, ktorá uvádzala uhlopriečku o veľkosti až 5,7″.

Xiaomi uvádza, že ochranný silikónový obal bude ultratenký, ponúkne hrúbku len 0.45 mm. Z toho možno vyvodiť, že spoločnosti ide o to, aby bola Mi5 čo najtenšia aj v obale.

xiaomi-mi4c-recenzia (4)

USB Type-C v Xiaomi Mi4c

Toto nie sú jediné informácie, ktoré sa môžeme z obrázkov dozvedieť. Z obrázkov môžeme vyčítať umiestnenie kamery, portov a hardvérového tlačidla. Vlajková loď príde s duálnym bleskom v ľavom hornom rohu, tlačidlá hlasitosti a zapínania si svoje miesto nájdu tradične na pravej strane smartfónu. Na spodnej strane bude mať svoje miesto USB port typu C.

xiaomi-mi5-pozvanka

Najdôležitejšou informáciou však zostáva veľkosť displeja, ktorá by sa mala skutočne pohybovať okolo 5,2″. V posledných dňoch sme boli uhlopriečkou pripravovanej novinky zmätení, no tieto fotografie celú polemiku uviedli na správnu mieru. Čínski novinári tiež už začali dostávať prvé pozvánky na oficiálne predstavenie tohto veľmi očakávaného smartfónu a my samozrejme vieme, ako budú vyzerať.

Zdroj: Gizchina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP