banner-pro-6
Len pred dvoma dňami sa na internete objavila prvá reálna fotografia Meizu MX6 a hneď tu máme ďalšie dve nové. Tie nám tentokrát ukazujú smartfón zo zadnej strany a tiež s koženým krytom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novými fotografiami sa opäť potvrdzuje podobnosť s Meizu Pro 6, ktorá je takmer 100%-ná a pravdepodobne bude Meizu MX6 naozaj vyzerať takto. Na prvej fotografii môžeme vidieť smartfón zo zadnej strany, pričom vidíme mierne vystupujúci fotoaparát, LED blesk, tlačidlo zapnutia a tlačidlá pre reguláciu hlasitosti. Práve LED blesk je tým, čím sa od Meizu Pro 6 odlišuje. Pro 6-ka má totiž 10 LED diód usporiadaných do kruhu a na tomto obrázku sa nachádza klasický, pravdepodobne dvojtónový LED blesk. Na druhej fotografii sa nachádza síce zahalený smartfón, no naskytá sa nám aspoň pohľad na originálny biely kožený kryt.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>meizu-mx6-nove-foto

meizu mx6 s krytom
[tip color=“white“]TIP: Toto je prvá reálna fotografia Meizu MX6![/tip]

Ako bonus k fotografiám máme k dispozícii aj výsledok testu z aplikácie Geekbench, v ktorej sa objavil MX6 spolu s niektorými špecifikáciami. Ako môžeme vidieť na screenshote nižšie, v teste jedného jadra dosiahol smartfón 1822 bodov a v teste viacerých jadier 5183 bodov. Nižšie sa tiež nachádzajú informácie o procesore Helio X20, 4 GB RAM a Androide 6.0 Marshmallow, čo len a len potvrdzuje doterajšie úniky. Nový Meizu MX6 bude oficiálne predstavený už 19. júla, no je viac než pravdepodobné, že sa mu vďaka únikom dovtedy ešte budeme venovať vo viacerých článkoch.

meizu mx6 geekbench

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom