banner-pro-6
Včera sme sa oficiálne dočkali odhalenia dátumu predstavenia dlho očakávaného Meizu MX6 a tiež zopár špecifikácií uniknutých z benchmarkovej aplikácie AnTuTu. O Meizu MX6 sa budeme rozprávať aj dnes, keďže unikla prvá reálna fotografia zariadenia. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V prípade výrobcu Meizu je známe, že mu chýba inšpirácia a takmer všetky nové modely sa voči svojim predchodcom odlišujú len minimálne, a to najmä po dizajnovej stránke. To isté bude platiť aj v prípade Meizu MX6, ktorý sa síce na svojho predchodcu až tak nepodobá (hlavne zo zadnej strany), no na druhej strane akoby z oka vypadol vlajkovému Meizu Pro 6. K prvej fotografii, na ktorej vidno funkčný telefón, netreba snáď ani nič dodať. Druhá fotografia nám ukazuje zariadenie zo zadnej strany, no pravdupovediac, ani by nás neprekvapilo, keby na fotografii bol naozaj Pro 6. Dobrým poznávacím znamením aj 10 LED diód pod fotoaparátom usporiadaných do kruhu.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu mx6 prva realna fotografia

[tip color=“white“]TIP: Meizu MX6 v AnTuTu: FullHD displej, Helio X20 a 4 GB RAM[/tip]

V krátkosti si zhrnieme aj včerajšie uniknuté špecifikácie z aplikácie AnTuTu, v ktorých sa nachádzali informácie o procesore MediaTek Helio X20, 4 GB RAM, 32 GB ROM, 12 MPx zadnom fotoaparáte, 5 MPx prednom fotoaparáte, 3000 mAh batérii a FullHD displeji, ktorého uhlopriečka bude pravdepodobne 5.5 palcov. Nedávno sa k nám dostavili aj informácie o tom, že Meizu MX6 bude drahší ako jeho predchodca. Približná predpokladaná cena sa bude pohybovať od 285 € po 340 €.

meizu mx6 fotografia zo zadu

Zdroj: Gizchina.com  

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom