Meizu Blue Charm Metal (M1 Metal) na prvých reálnych fotkách, vyzerá výborne

banner-mx5
Minulý týždeň spoločnosť Meizu oficiálne predstavila nový model Meizu M1 Metal (Blue Charm Metal). Novinka sa radí do strednej triedy smartfónov, no so svojou hardvérovou výbavou chce dosiahnuť aj na vyššie priečky.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oficiálne predstavenie zahŕňalo iba tlačové obrázky a na reálne sme si museli počkať do dnes. Na sa teda dostali prvé reálne fotografie najnovšieho Meizu Blue Charm Metal v špičkovej kvalite, ktoré iba potvrdzujú úžasné dojmy z oficiálneho predstavenia. Meizu Blue Charm Metal je krásne zariadenie, ktoré si predovšetkým zakladá na svojom úžasnom dizajne, ktorý spája prvky rady phabletov M1 a high-end modelov MX5 a Pro 5.

Meizu M1 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-m1-metal-5
Prednú stranu novinky tvorí 5,5-palcový FullHD displej s 2,5D zakrivením a vylepšený snímač odtlačkov mTouch 2.1 zabudovaný v domovskom tlačidle. Pod kapotou pracuje slávny procesor MediaTek Helio X10 spolu s plne dostačujúcou pamäťou RAM o kapacite 2 GB. K dispozícii je 16 alebo 32 GB interné úložisko s podporou rozšírenia pomocou microSD kariet. Akumulátor v Meizu M1 Metal dostal kapacitu 3140 mAh.

meizu-m1-metal-4
Zadná strana obsahuje vylepšený 13 MPx fotoaparát s clonou f/2.2 a rýchlym fázovým zaostrovaním PDAF. Softvérovú časť zastrešuje Android 5.1.1 doplnený o novú nadstavbu FlymeOS 5. Nesmie chýbať ani DualSIM funkcionalita, ktorá podporuje LTE pripojenie na frekvenciách 1800, 2100 a 2600 MHz. Opäť nastalo sklamanie s nie úplnou podporou na našom území. Novinku si môžete predobjednať u nášho partnera iBuygou.com za 220 € pre 16 GB verziu interného úložiska a za 250 €, čo je cena pre 32 GB verziu.

Vychutnajte si Meizu M1 Metal v plnej kráse:

meizu-m1-metal-6

Zdroj: Mobile.IT168.com, Mydrivers.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.