Podobne ako Apple predstavilo svoj výročný iPhone X, tak svoje dlhé pôsobenie na trhu chce osláviť aj čínske Meizu. Pri príležitosti 15. výročia odhalí CEO Jack Wong nové Meizu 15 Plus, ktoré dostane špičkový hardvér a bezrámikový displej.

Jarný festival v Číne patrí medzi jeden z najvýznamnejších čínskych sviatkov a patrične ho plánujú osláviť nielen miestni obyvatelia. Počas tejto príležitosti chce totiž spoločnosť Meizu predstaviť svoj výročný smartfón, ktorý sa teraz objavil aj na renderoch.

Meizu oslavuje 15. výročie novým smartfónom

Meizu 15 Plus ako výročný model spoločnosti samozrejme ponesie tú najlepšiu výbavu, ktorá bude zahŕňať procesor Snapdragon 845 alebo Exynos 8895. Pre ktorý z týchto procesorov sa výrobca rozhodne zatiaľ nie je známe. Rendery ale zobrazujú aj tenké rámiky obrazovky, ktorá zrejme vo svojej hornej časti pojme potrebné snímače a predný selfie fotoaparát. Zadná stena tejto výročnej novinky má zasa hostiť dvojicu objektívov, spolu so snímačom odtlačkov prstov. Miesto vyhradené pre tento hardvér ale môže obsadiť laserové zaostrovanie.

Nenechaj si ujsť
Meizu M6S opäť definuje strednú triedu. Inovatívny displej a hardvér od Samsungu

V takom prípade nie je úplne isté, či nové Meizu 15 Plus bude schopné snímať odtlačky používateľa, alebo sa bude spoliehať na inú metódu zabezpečenia systému. Do predstavenia tejto novinky však už neostáva mnoho času, pretože Jarný festival v Číne začína približne o 3 týždne. Dovtedy sa môže do éteru dostať ešte mnoho informácií. Už teraz však unikla predpokladaná cena, ktorú si spoločnosť za tento významný model bude pýtať.

K zákazníkom sa Meizu 15 Plus môže dostať už v prvých marcových týždňoch, a to za sumu približne 562 dolárov (460 €). Dizajnová stránka tohto kúsku na renderoch by sa však mala blížiť k reálnym líniám, nakoľko sa výročný model spoločnosti už stihol na chvíľu objaviť na jej oficiálnej stránke, ale aj niekoľkých fotografiách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú