Xiaomi je dnes najznámejším výrobcom smartfónov, ktoré ponúkajú šialený pomer ceny a výkonu. V minulosti ho však výrazne ohrozovalo aj LeEco, ktorého modely sú veľmi zaujímavé dodnes.

Aj ostatní výrobcovia pochopili, že skvelo vybavené zariadenie za rozumný peniaz dokáže niekedy priniesť oveľa väčší úspech ako vlajková loď s top špecifikáciami. Ako z učebnice tak už dávnejšie vyšlo  LeEco Le 2 vo vylepšenej verzii, ktoré mnohým nenechá peňaženky na pokoji. Je to najmä perfektná „optimalizácia“ pre európsky trh, kedže tento smartfón ponúka všetko, čo si môže bežný používateľ v našich končinách priať. Toto kvalitné zariadenie pritom je dostupné pod hranicou 100 €, v našom FonTech Shope stojí len 89 €.

Kúpiť LeEco Le 2 za fantastických 89 €
Verzia s plným LTE a Snapdragonom 652

Skvelý základ vytvára hliníková konštrukcia s nádherným dizajnom, ktorý by mu mohli závidieť aj niektoré vlajkové lode. Prednú stenu vypĺňa 5,5-palcový IPS FullHD displej. Pod kapotou tlčie procesor Qualcomm Snapdragon 652, ktorý sa považuje za korunovaného kráľa procesorov pre strednú triedu. Kooperuje s ním výkonný akcelerátor Adreno 510, 3 GB RAM pamäť a 32 GB interné úložisko, bohužiaľ, bez možnosti dodatočného rozšírenia skrz microSD karty.

3000 mAh batéria, no najmä špičkovo optimalizovaná nadstavba eUI 5.9 s Androidom 6.0 Marshmallow vytvárajú výborný zážitok z používania. 16 MPx hlavný fotoaparát je podporovaný 8 MPx snímačom na prednej strane. Vďaka nemu si tak dokážeš vytvoriť vynikajúce selfie fotografie. Ako sme už spomínali vyššie, pre mnohých je bezpodmienečne kľučovým atribútom plná podpora LTE frekvencií slovenských operátorov, a tak sa model Le 2 môže pýšiť aj touto nesmierne oceňovanou vlastnosťou.

Po stránke konektivity tak nájdeš v ponuke aj toľko chcenú 800 MHz LTE frekvenciu, vďaka ktorej budeš môcť mobilný internet štvrtej generácie využívať naozaj všade. Čerešničkou na torte je plnohodnotná DualSIM funkcionalita a hlavne dokonale nízka cena. Tá predstavuje len 154 €. Pri objednávaní však musíš rátať aj s prípadnými platbami na colnici, ktoré základnú cenu môžu navýšiť o 31 €. Za takto vybavený smartfón je to však stále príkladná cena. Odporúčame ti však využiť náš tip na objednávanie smartfónov z Gearbestu, vďaka ktorému sa vyhneš colným poplatkom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú