Overené obchody

banner-mi-mix
Ak hľadáte dôveryhodného predajcu čínskych Android smartfónov, tabletov, príslušenstva a ďalších zariadení, toto je miesto práve pre vás! Portál FonTech.sk Vám tiež prináša jedinečnú možnosť ohodnotiť či napísať recenziu na čínske on-line obchody, s ktorými ste spokojní. Tým dávate ďalším čitateľom nášho portálu vedieť o tom, čo od jednotlivých predajcov očakávať a aké sú ich kvality. Pomáhate si tak navzájom spoznať nové spoľahlivé a dôveryhodné čínske internetové obchody.

Máte nejakú dobrú alebo naopak zlú skúsenosť s niektorým predajcom? Dajte vedieť aj ostatným!

Toto nie je len miestom, kde môžete nájsť odporúčania na spoľahlivé čínske e-shopy. Tu ich môžete aj vy sami hodnotiť na základe vlastnej skúsenosti. Hodnotiť môžete čokoľvek, od rýchlosti odpovedania na otázky, cez rýchlosť dodania až po celkovú spokojnosť. Všetko, čo si myslíte, že bude pre ostatných čitateľov užitočné! Svoje hodnotenia píšte do komentárov pod tento príspevok.

Nami overené e-shopy predávajúce čínske zariadenia:

gearbest_logoGearbest.com je ďalší z nami overených e-shopov, ktorý okrem smartfónov rôznych čínskych značiek ponúka aj široké portfólio lacných, no pritom skvelých inteligentných hodiniek. V ich ponuke však nájdeme aj Audio & video produkty, produkty pre domácnosť a záhradu či športové produkty. Veľkou výhodou e-shopu Gearbest.com je možnosť do 45 dní tovar vrátiť, pričom peniaze vám budú vrátené späť. E-shop tiež garantuje ročný servis produktov zadarmo. V prípade potreby ich môžete kontaktovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Gearbest tiež nedávno otvoril nový sklad v Európe, čím sa vyhnete colným poplatkom a dodanie je ešte rýchlejšie.

TIP k objednávaniu smartfónov z čínskeho skladu: Ak objednávate smartfón zo skladu označeného ako HK, HK-2 alebo CN, odporúčame zvoliť dopravu cez DHL kuriéra. V poznámke objednávky e-shopu následne napíšte, aby váš balík označili ako MINI CAMERA s hodnotou 20 USD. V poznámke im to spomeňte aj viackrát a priložte im aj odkaz na vzorový prepravný list.

Vstúpiť do obchodu


ibuygoulogoiBuygou.com na trhu pôsobí od roku 2006 a zameriava sa najmä na predaj populárnych Xiaomi zariadení a príslušenstva. Mnohí tento e-shop označujú ako overeného predajcu Xiaomi zariadení, čo my môžeme len potvrdiť. Komunikácia s personálom je veľmi rýchla a bez problémová, rovnako ako vybavenie objednávky a jej dodanie. Pri tomto e-shope sa nemusíte báť, že by Váš balík zastavili na colnici a pýtali colné poplatky a daň.

Vstúpiť do obchodu


logo-everbuyingEverbuying.net vznikol v roku 2006 ako medzinárodný predajca čínskych smartfónov, tabletov, hodiniek, príslušenstva a iných tech gadgetov. V ich ponuke však nájdeme aj oblečenie, hračky, pomôcky do domácnosti a príslušenstvo pre športové aktivity. E-shop je už niekoľko rokov overených a spoľahlivým predajcom produktov všetkých týchto kategórií. Ponúkané produkty dodávajú do viac ako 200 celosvetových krajín s dodaním zdarma ale aj tým expresným.

Vstúpiť do obchodu


coolicool
E-shop Coolicool.com bol založený v roku 2011 a zaoberá sa predajom zariadení všetkých čínskych výrobcov. V ich ponuke nájdete smartfóny a tablety značiek Xiaomi, Lenovo, Huawei, Meizu, ZOPO, Jiayu, THL a iných. Coolicool.com pravidelne ponúka zaujímavé zľavy na vybrané zariadenia. Komunikácia s personálom je bez problémová a dodanie veľmi rýchle, keďže majú sklady aj v Európe.

Vstúpiť do obchodu