V záplave smart hodiniek pomaly zabúdame, aké to je mať klasické hodinky. Xiaomi sa nám to snaží pripomenúť hodinkami, ktoré vznikli v spolupráci so spoločnosťou GIGA Design. Ide o jedinečné hodinky s automatickým mechanickým motorčekom a neuveriteľným vzhľadom. Aj tentoraz so zľavou a bez zbytočných poplatkov.

Chuťovka, ktorá je dostupná už aj pre nás

Xiaomi si pre fanúšikov pripravilo netradičné hodinky, ktoré predáva v spolupráci so spoločnosťou CIGA Design. Xiaomi CIGA Design mechanické hodinky boli až doteraz dostupné len pre obyvateľov Číny, no vďaka známemu Gearbestu a nášmu FonTech Shopu si tieto chuťovky môžeš zakúpiť aj ty. Produkt je určený hlavne jedincom, ktorých už nebaví pozerať sa na displeje, mať WiFi antény všade alebo pre tých, ktorí chcú v dnešnej dobe vyniknúť. Iste vieš, že ceny mechanických hodiniek vedia byť pekne mastné, to v tomto prípade nehrozí.

Kúpiť Xiaomi CIGA Design mechanické hodinky za 154 € bez DPH
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Spolu so zľavou, ktorú sme pre teba nachystali, si tieto hodinky môžeš kúpiť za príjemných 154 € a k dispozícii je aj dodanie cez EU Express za 12 €, teda doprava bez rizika ďalších poplatkov. Uvádzacia zľava je limitovaná počtom kusov, tak sa poponáhľaj, nie je ich veľa.

Dizajn pre fajnšmekrov

Z názvu by sa ti mohlo zdať, že sa jedná o nejaký preklep, no nieje to tak. Xiaomi predáva hodinky, ktoré nie sú smart a dokonca v sebe nemajú ani žiadnu elektrickú energiu. O chod hodiniek sa stará mechanický motorček a zdrojom energie je pružinka doťahovaná kladivkom. Xiaomi CIGA Design mechanické hodinky nepotrebujú nabíjačku, nepotrebujú ani iný zdroj energie či zásah, stačí ak ich budeš nosiť.

Hlavným tromfom Xiaomi CIGA Design mechanických hodiniek je ale dizajn. Takýto dizajn totiž nedosiahnu žiadne smart hodinky, ba dokonca ani väčšina klasických. Telo hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a motorček uložený na gumičkách, poškodenie mechaniky pádmi teda nehrozí. Odolné sú aj voči špliechajúcej vode. Sférické zafírové sklíčko spredu je odolné voči škrabancom a sklíčko z druhej strany ti dovolí nazrieť do útrob hodiniek a kochať sa pohľadom na pracujúci motorček.

Hodinky na tvojej ruke udrží náramok z antikoróznej ocele, na výber máš z dvoch farebných variánt. Hodinky získali ocenenie Red Dot Design Award za rok 2017, čo si rozhodne zaslúžia. Ak ťa obrázky nedokážu presvedčiť, priložené video ti bude pri kúpe nových hodiniek veľkou pomocou.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Zobraziť celú galériu (13)
Screensgot / Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú