Dámy a páni, je to tu. Filmový vesmír Marvel Cinematic Universe poprvýkrát uvidí, ako jeden hrdina dostane štvrtý film. Pokračovanie “Thor 4” totižto bolo potvrdené. Čo si pre nás štúdio vo fáze 4 prichystalo a ako presne do toho zapadá Boh hromu? Poďme to spolu zistiť.

Marvel Studios oficiálne dáva zelenú filmu Thor 4, ktorý opäť prevezme režisér Taika Waititi. Po dvoch vlažne prijatých sólovkách (Thor a Thor: Temný svet) prišiel na scénu práve tento Havajčan, ktorý tohto hrdinu pretransformoval na obľúbenca mnohých fanúšikov.

Tretí film, Thor: Ragnarok, fungoval preto, lebo herec Chris Hemsworth pri ňom konečne dostal slobodu viac improvizovať a priniesť do úlohy aj kus svojej osobnosti. Príjemná správa pre všetkých, ktorí si Boha hromu obľúbili aj v Avengers: Endgame, pochádza od magazínu THR.

Thor 4 potvrdený

Tí informujú, že štúdio najalo Waititiho, aby sa vrátil do MCU a pracoval na 4. Thorovi – ktorý bude súčasťou 4. fázy, informuje Screenrant. Kevin Feige musí Waititimu očividne poriadne veriť. Zatiaľ čo pri Ragnaroku bol “len” režisérom, vo ku štvrtému filmu okrem toho napíše aj scenár. Môžeme teda opäť očakávať galaktickú jazdu plnú humoru a vývoja postáv? My dúfame, že áno. Vieme, že Waititi sa ku projektu pripája a jeho pôvodný projekt (hraná Akira) kvôli tomu posúva na neskôr, informuje The Hollywood Reporter. Čo však nevieme je to, v akom kontexte MCU sa bude novinka odohrávať.

Nenechaj si ujsť
Ktorý herec stvárni v MCU postavu Wolverina? Hugh Jackman v tom má jasno

Nevieme ani, o aký rok pôjde. Bude štvrtý Thor o tom, ako Boh hromu brázdi vesmírom so Strážcami Galaxie? Od čoho potom bude samostatný film Strážcovia Galaxie 3? Máme množstvo, množstvo otázok, no zatiaľ žiadne odpovede. Film by mohol vyjsť niekedy do roku 2022, je však otázne, aké poradie budú mať už ohlásené projekty. To a omnoho viac, nielen o štvrtom Thorovi, sa od Marvel Studios dozvieme na tohtoročnom Comic-Cone, ktorý sa koná už o pár dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom