Len pred chvíľou si fanúšikovia užili večer plný noviniek na výstave D23. Ako tomu často býva, aj tentokrát väčšinu svetla svetlometov ukradol Kevin Feige, ktorý oznámil až 3 nové Marvel seriály. Fotografie s názvami boli publikované aj na Instagrame. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré postavy už čoskoro dorazia do MCU.

Moon Knight

Marc Spector je jedným z najpodivnejších hrdinov z Marvel komiksov. Najhlavnejším aspektom jeho postavy je fakt, že trpí psychickou poruchou, kvôli ktorej ťažko rozlišuje medzi realitou a halucináciami.

O hrdinovi menom Moon Knight v MCU sa rozpráva už dlhšie. V roku 2017 nápad podsunul James Gunn, pričom vedenie by naňho aj pristúpilo, no režisér/scenárista od toho nakoniec upustil, pretože by to nestíhal. No teraz máme oficiálne potvrdený seriál, v ktorého hlavnej úlohe sa dosť možno objaví Keanu Reeves.

She-Hulk

Jennifer Walters je v komiksoch sesternicou Brucea Bannera, popri čom je aj právničkou. Keď sa jedného dňa Jennifer vážne zraní, jej bratranec jej poskytne krvnú transfúziu, čím jej zachráni život – no taktiež jej dá rovnaké super schopnosti Hulka.

Nenechaj si ujsť
Spiderman končí v Marvel filmoch. Doplatil na interné nezhody Disney s ďalším gigantom

So súčasným stavom Hulka v MCU sme zvedaví, ako jeho ženskú verziu predstavia. Mnohým sa nepáčilo, že v Avengers: Endgame nedostal až tak veľký priestor, čo by nám Marvel mohol vynahradiť práve týmto seriálom.

Ms. Marvel

O tom, že do MCU zavíta Kamala Khan, sme vás informovali už dávnejšie. No mať to oficiálne potvrdené, to je pekné. Kamala je pakistánsko-americkou tínedžerkou z New Jersey, ktorá získa super schopnosti podobné Captain Marvel.

Samotná fiktívna postava Ms. Marvel je veľkou fanúšičkou superhrdinky Captain Marvel (kvôli čomu si zvolila podobné superhrdinské meno). Očakáva sa preto, že to bude práve Carol Danvers, ktorá nám Kamalu predstaví.

Iba na Disney+

Nové Marvel seriály budeme môcť sledovať len na novej streamovacej službe Disney+. To však nevylučuje, že konkrétne tieto tri postavy neuvidíme aj vo filmoch. Sme však veľmi zvedaví, akým spôsobom ich štúdio zapojí do diania v univerze a do akej miery budú tvoriť jeho budúcnosť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom