Zdá sa, že nová verzia operačného systému od Apple iOS 13 je najmä pre majiteľov iPhone 11 zakliata. Po chybe vo verzii 13.1.3, sa teraz objavila ďalšia, ktorá prerušuje nabíjanie. Tento problém sa týka bezdrôtového, ale aj klasického nabíjania cez kábel.

Problém sa však už objavil v predchádzajúcej verzii 13.1.2, pričom v novej verzii sa to len zhoršuje. Problém by sa mal týkať telefónov iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, no zasiahnutých by malo byť aj pár modelov iPhone X a iPhone Xs.

Na rôznych fórach či sociálnych sieťach sa postupne kopia sťažnosti zákazníkov, no dobrou správou je aspoň to, že v niektorých prípadoch môže tento problém vyriešiť obnova nastavení. Žiaľ, toto je len dočasné riešenie, informuje iMore.com.

Problém aj pri hraní hier

Operačný systém iOS 13 priniesol nedávno aj ďalší problém, ktorý sa týkal hlavne používateľov, ktorí si z času na čas zahrajú na smartfóne hru. Problém sa týka hlavne hier PUBG Mobile či Fortnite. Pri hraní sa používateľom po dotyku obrazovky zobrazoval textový editor na troch rôznych miestach, čo spôsobuje pri hraní diskomfort, informuje ValueWalk.

Pokiaľ si ešte nestihol aktualizovať svoj operačný systém na vylepšenú verziu iOS 13, zatiaľ by si ešte mal chvíľu počkač, aby si aj ty predišiel podobným problémom. Aktuálne sa vyvíja na spoločnosť Apple obrovský tlak zo strany zákazníkov, takže je viac než pravdepodobné, že sa čoskoro dočkáme novej aktualizácie, ktorá by mala predmetné problémy vyriešiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom