Nakupovanie v supermarketoch nám dnes uľahčujú mnohé mobilné aplikácie reťazcov, ktorým sme sa venovali pred pár týždňami v samostatnom článku a zoznam pravidelne aktualizujeme. Na Slovensku má vlastnú aplikáciu viacero veľkých obchodov, vrátane Tesca, Coop Jednoty, Freshu, no nechýba medzi nimi ani Billa, či Lidl.

Mnohé obchody pritom lákajú zákazníkov aj na vernostné karty, ktoré im ponúkajú viacero benefitov. Ďalším, kto takúto vernostnú kartu spustí, je Lidl. Obchod má vo virtuálnych obchodoch s aplikáciami pre smartfóny hneď niekoľko titulov.

Jedným z nich je klasická aplikácia Lidl, ktorá ponúka skromnejšie možnosti a funkcie, no druhá, Lidl Plus, prináša zákazníkovi žiadané výhody. Každý si v nej nájde všetko, čo potrebuje a navyše, oddnes pribúda k obľúbeným možnostiam virtuálna vernostná karta, s ktorou sa odomknú aj zľavové kupóny.

Lidl rozšíril výhody pre zákazníkov. Len v mobilnej aplikácii

Aplikácia Lidl Plus je tu s nami už nejaký ten týždeň, pričom je dostupná ako pre smartfóny s Androidom, tak aj pre zariadenia s iOS. Na oboch platformách ponúka neustále sa meniace zľavy na produkty obchodu a ďalšie výhody. Po otvorení aplikácie sa musí zákazník, pokiaľ ešte nemá vytvorený účet, registrovať na webe obchodu. Tento proces nezaberie viac ako pár minút a potom si môže po overení SMS správou užívať všetko, čo mu Lidl Plus ponúka.

Zobraziť celú galériu (4)
LIDL Slovensko/YouTube

Nenechaj si ujsť
Moderné nákupy v supermarketoch pre Slovákov: Tieto aplikácie si musíš stiahnuť

Každý si môže hneď v úvode zvoliť svoju predajňu v okolí alebo tú, ktorú navštevuje najčastejšie. Na základe vybranej predajne bude aplikácia informovať o jej akciách. Aplikácia posiela zákazníkovi aj push notifikácie, aby už neprišiel o žiadne dôležité novinky, akcie alebo kupóny. Prehľadné používateľské prostredie je rozdelené do niekoľkých záložiek a okrem domovskej obrazovky tu nájdeme menu pre kupóny, letáky a aj nastavenia.

Práve kupóny sú jednou z výhod, ktoré má Lidl v tejto aplikácii. Zároveň tu nájdeme aj virtuálnu vernostnú kartu, ktorá je dostupná aj s odomknutými kupónmi od utorka 7. januára. Tieto benefity pritom reťazec ponúkne iba vo svojej aplikácii Lidl Plus a kupóny nebude rozosielať po vzore supermarketu Tesco poštou.

Vernostnú kartu môže zákazník využiť pri pokladni, kedy sa mu po jej načítaní zároveň uplatnia všetky výhody automaticky. Po každom zaplatení dostane aj stierací žreb s rôznymi výhrami a sumár celého nákupu.

Lidl Plus
Lidl Plus
Developer: Lidl
Price: Free

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú