Len pred pár dňami sme boli svedkami predstavenia dlho očakávanej vlajkovej lodi LG G6. Tá počas predstavenia ukázala všetok svoj potenciál. Teraz však prichádza tá chvíľa, na ktorú mnohí nedočkavci čakali. Novinka totiž putuje do predpredaja, no vôbec nejde o lacný špás. 

Novinka z dielne juhokórejskej spoločnosti sa objavila v predpredaji u operátora MobileFun v Spojenom kráľovstve. Dátum oficiálneho uvedenia na trh, žiaľ, zatiaľ stále nebol prezradený. Pre zvyšok Európy je ale cenovka stanovená na približne 700 €. LG taktiež sprístupnilo predobjednávky na svoj aktuálne najvýkonnejší smartfón v domovskej Južnej Kórei.

zdroj fotografie: LG

Nenechaj si ujsť
MWC 2017 | LG G6 oficiálne: Daj zbohom modularite, privítaj inovatívny Full Vision displej

Tam sa G6-ka dostane do oficiálneho predaja oveľa skôr, presnejšie už 10. marca. Zákazníci z Austrálie si však budú musieť na príchod počkať až do 28. marca. Pre USA taktiež zatiaľ nie je známy oficiálny dátum príchodu na pulty predajní. V prípade, že si premeškal predstavenie LG G6, je nutné spomenúť aspoň časť zo skvelej výbavy tejto špičkovej vlajkovej lodi.


zdroj fotografie: LG

Prednú stranu obýva veľký 5,7″ displej s QHD rozlíšením a netradičným pomerom strán 18:9. Srdcom je minuloročný procesor Snapdragon 821, s ktorým spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB. Nová G6-ka síce prišla o modularitu svojho predchodcu, no na oplátku prináša odolnosť voči vode a prachu s certifikáciou IP68. Hardvér napája batéria o veľkosti 3300 mAh, ktorú budú môcť zákazníci v USA dokonca nabíjať aj bezdrôtovo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom