Nie je žiadnym veľkým tajomstvom, že minuloročný počin spoločnosti LG, mdoel G5, nenaplnil predbežné očakávania a v predajoch sa mu veľmi nedarilo. Dôvodom tohto neúspechu bol hlavne nezaujímavý dizajn, vyššia cenovka a taktiež nedotiahnutá modulárnosť, ktorá narobila viac škody ako úžitku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Túto skutočnosť si zrejme uvedomili aj vrchní predstavitelia, nakoľko je už dlhšiu dobu známe, že nástupca modulárnou konštrukciou disponovať nebude. LG G6 si tak bude musieť vystačiť s klasickou konštrukciou, ktorá sa navyše odhaľuje na reálnej fotografii. Najväčším prekvapením je použitý materiál, ktorý sa nápadne podobá tomu z iPhonu 7 vo verzii Jet Black. Lesklý čierny povrch obkolesuje obrubu duálneho fotoaparátu, ktorý je vybavený bleskom, pričom by sa pokojne mohlo jednať aj o xenónový blesk.

LG G5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: BusinessInsider

Nenechaj si ujsť
TIP: Nové informácie o LG G6: Prítomnosť Google Asistenta a Snapdragon 835 je opäť v hre

Zadnú stranu okrem iného zdobí skener odtlačkov prstov. Ďalšie informácie spomínajú 5,7-palcový displej s minimálnymi rámikmi a pomerom strán 2:1. G6-ka by okrem iného mala byť vybavená aj Google Asistentom, 8-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 835 a vylepšeným chladiacim systémom, ktorý zabráni prehrievaniu. Na doplnenie informácií si budeme musieť ešte chvíľku počkať. Novinka od spoločnosti LG by mohla uzrieť svetlo sveta už na veľtrhu MWC v Barcelone, ktorý sa bude konať na prelome februára a marca.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
100%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]