Nie je žiadnym veľkým tajomstvom, že minuloročný počin spoločnosti LG, mdoel G5, nenaplnil predbežné očakávania a v predajoch sa mu veľmi nedarilo. Dôvodom tohto neúspechu bol hlavne nezaujímavý dizajn, vyššia cenovka a taktiež nedotiahnutá modulárnosť, ktorá narobila viac škody ako úžitku.

Túto skutočnosť si zrejme uvedomili aj vrchní predstavitelia, nakoľko je už dlhšiu dobu známe, že nástupca modulárnou konštrukciou disponovať nebude. LG G6 si tak bude musieť vystačiť s klasickou konštrukciou, ktorá sa navyše odhaľuje na reálnej fotografii. Najväčším prekvapením je použitý materiál, ktorý sa nápadne podobá tomu z iPhonu 7 vo verzii Jet Black. Lesklý čierny povrch obkolesuje obrubu duálneho fotoaparátu, ktorý je vybavený bleskom, pričom by sa pokojne mohlo jednať aj o xenónový blesk.

LG G5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: BusinessInsider

Nenechaj si ujsť
TIP: Nové informácie o LG G6: Prítomnosť Google Asistenta a Snapdragon 835 je opäť v hre

Zadnú stranu okrem iného zdobí skener odtlačkov prstov. Ďalšie informácie spomínajú 5,7-palcový displej s minimálnymi rámikmi a pomerom strán 2:1. G6-ka by okrem iného mala byť vybavená aj Google Asistentom, 8-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 835 a vylepšeným chladiacim systémom, ktorý zabráni prehrievaniu. Na doplnenie informácií si budeme musieť ešte chvíľku počkať. Novinka od spoločnosti LG by mohla uzrieť svetlo sveta už na veľtrhu MWC v Barcelone, ktorý sa bude konať na prelome februára a marca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom