Fotomobil Lenovo Vibe Shot so 16 MPx foťákom dostupný na Slovensku, stojí 370 eur

Teraz čítate
Fotomobil Lenovo Vibe Shot so 16 MPx foťákom dostupný na Slovensku, stojí 370 eur

Lenovo Vibe Shot je novinka spoločnosti Lenovo, ktorá sa bude snažiť preraziť na poli smartfónov s vyššou výbavou. Tento zaujímavý model sa dostal aj do ponuky našich e-shopov.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ a Instagrame!

Novinka z dielne Lenova sa môže pýšiť výbornou výbavou, ktorá zahŕňa procesor Snapdragon 615, ktorý je obľúbený medzi výrobcami a používajú ho v modeloch strednej a vyššej triedy. Sekunduje mu operačná pamäť RAM o kapacite 3 GB. Na prednej strane nájdeme 5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Vnútorné úložisko má kapacitu 32 GB a je rozšíriteľné pomocou microSD kariet. O dlhú výdrž sa postará batéria o kapacite 3000 mAh. Hlavným lákadlom Lenovo Vibe Shot je 16 MPx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a trojitým LED bleskom. Predný fotoaparát má rozlíšenie 8 MPx. Softvérovú časť obstaráva Android 5.0.2 doplnený o nadstavbu Vibe UI.

Lenovo Vibe Shot Dual môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Lenovo-Vibe-Shot (1)

Výbornou správou pre potencionálnych záujemcov je podpora slovenských LTE frekvencií a DualSIM funkcionalita. Lenovo Vibe Shot je výborné zariadenie s mnohými funkciami, ktoré očaria záujemcov. Cena začína na 371 €, čo je za takto vybavený smartfón výborná cena.

VIBE_SHOT_Red_Back_low res

Lenovo Vibe Shot najlacnejšie zakúpite v tomto e-shope!

Zdroj: Heureka.sk

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]