banner-honor7
Dlho očakávaná druhá generácia inteligentných hodiniek od dcérskej spoločnosti Lenova – Motorola, Moto 360 2, uzrú svetlo sveta už 8. septembra v Šanghaji a podľa nových renderov sa je na čo tešiť. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Motorola uskutočnila revolúciu s minulou verziou Moto 360 na jeseň minulého roku a zo štvorcových plastových náramkov sa pomaly začali objavovať „klasické“ okrúhle displeje lemované zahnutým sklom či dopĺňané kvalitnými materiálmi ako kov a koža. Novinka má naladiť strunu predchodcu a priniesť 360° displej opäť ukrátený o čierny pásik na spodnej strane pre snímače okolitého jasu, presunuté tlačidlo či dve verzie, S (20 mm náramok) a L (22 mm náramok), určené primárne pre rôzne pohlavia. Nesmie chýbať vyššie rozlíšenie, 360 x 360 pixelov, v porovnaní s minuloročným 360 x 290, „Hybrid Displej“ optimalizovaný pre vonkajšie pozorovanie na slnku, vodotesná konštrukcia, GPS a barometer.  Taktiež sa hovorí o športovej „Sport“ edícií po vzore amerického Apple, ktorá by mala byť predstavená neskôr v tomto roku.

Motorola Moto 360 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Moto-360-2nd-edition-unveiling-invite

Súdiac podľa minuloročnej ceny, ktorá bola bezpochyby nasadená vysoko, si budeme iste musieť priplatiť aj pre tento model. Presné dátumy ani ceny nie sú známe, avšak do 8. septembra už mnoho nechýba.

Zdroj: PhoneArena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú