banner-mi5
Na trhu so smartfónmi sa začína objavovať čoraz viac neznámych značiek, ktoré chcú ukázať, čo vo svojich dielňach dokážu. Jedným z nich je aj nováčik Lemhoov, ktorý pripravuje odolný smartfón. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

V poslednom čase začíname spoznávať doteraz absolútne neznáme čínske značky. Krátko po Vernee prichádza ďalší nováčik, ktorého názov znie Lemhoov. Tento doteraz neznámy výrobca pripravuje odolný smartfón s označením Lemhoov V18, ktorý sa pripojí do malej skupiny odolných zariadení z Číny. Výrobca nám poskytol aj niektoré špecifikácie a pôjde o smartfón strednej triedy.

Lemhoov-V18
Lemhoov V18 bude podľa slov výrobcu prvý odolný 8-jadrový LTE smartfón na svete. Jeho telo bude odolné voči nárazom, vode a prachu, čo zaručí IP68 certifikácia. Prednú stranu obsadí kompaktný 4,5″ displej s rozlíšením 960 x 540 pixelov. Pod obrneným krytom sa bude skrývať osemjadrový MediaTek MT6753 procesor s taktom 1,7 GHz. Pre lepší multitasking bude k dispozícii 2 GB operačná RAM pamäť a svoje dáta budete môcť ukladať do 16 GB vnútornej pamäte. Tá bude ďalej rozšíriteľná microSD kartami do 32 GB.

Lemhoov-V18-2
Na zadnej strane sa udomácni 8 MPx fotoaparát, zatiaľ čo o vaše selfie fotky sa postará 2 MPx predná kamera. Šťavu bude zariadeniu dodávať slušná 3800 mAh batéria a bežať bude na staršom Androide 5.0 Lollipop. Medzi špecifikáciami nájdeme aj 4G LTE konektivitu, Bluetooth 4.0, gyroskop, snímač srdcového tepu, kompas, NFC či OTG. S týmto smartfónom sa tak ľahko určite nestratíte. Lemhoov V18 by mal na trh zavítať v rozmedzí marca a apríla za zatiaľ neznámu cenu.

Zdroj: Lemhoov

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP