V najnovšej akcii ti predstavujeme elektrickú kolobežku Xiaomi M365 za skvelú cenu a doručením priamo z európskeho skladu. 

Ak máš rád elektrické vozítka, ako je napríklad kolobežka, vhodná pre zábavu alebo do miest preplnených autami, aktuálnu ponuku na Xiaomi Mijia M365 by si rozhodne nemal prehliadnuť. Za bezkonkurenčnú cenu 327 € ju môžeš mať doma už do 5 dní priamo zo španielskeho skladu. Na konci článku si nezabudni pozrieť návod pre uplatnenie zľavy.

Kúpiť elektrickú kolobežku Xiaomi M365 za 327 € priamo zo španielskeho skladu!

Elektrická kolobežka pre každého

Táto slávna elektrická kolobežka prichádza s minimalistickým dizajnom v krásnej čiernej farbe a možnosťou zloženia pre jednoduchšie prenášanie vďaka celkovej váhe len 12,5 kg. Celkovo kolobežka ponúka 2 rýchlostné režimy, ECO režim s rýchlosťou 18 km/h a normálny režim s maximálnou rýchlosťou 25 km/h. O všetko sa postará výkonný 250 W motor.

Maximálny dojazd 30 km na jedno nabitie môžeš dosiahnuť pri použití ECO režimu aj vďaka 18650 mAh batérii s inteligentným energetickým manažmentom, ktorého prácu spolu s údajmi o jazdách si vieš skontrolovať prostredníctvom aplikácie v smartfóne. Maximálna nosnosť kolobežky je 100 kg a dokáže zdolať cesty s uhlom stúpania až do 14°. O bezpečné brzdenie sa postarajú predná motorová a zadná kotúčová brzda.

Uplatnenie zľavy v e-shope AliExpress
  1. Klikni na tlačidlo pre kúpu kolobežky na našich stránkach. Automaticky budeš presmerovaný na stránky AliExpressu, kde si zvolíš kolobežku v čiernej farbe a španielsky sklad podľa obrázka

3. Následne prejdi na položku „Store Promotion“ nižšie a klikni na kolónku „Get Seller Cuopons“. Následne klikni na tlačidlo „Get It Now“ podľa obrázka.

4. V poslednom kroku by si mal byť automaticky presmerovaný na sumár objednávky, ktorá vyzerá podobne ako na obrázku nižšie. Pre potvrdenie objednávky stačí kliknúť na tlačidlo „Place Order“

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom