Režisér Mike Dougherty nás všetkých potešil dobrou správou. Film Godzilla: King of the Monsters je oficiálne dokončený! Nadchádzajúca snímka začala svoju púť ešte v roku 2016, kedy Dougherty napísal scenár. Natáčanie sa začalo neskôr v júni 2017 a skončilo v septembri toho istého roku.

Tvorca bol taktiež aj v postprodukčnom procese, kde začali všetky jeho vizuálne efekty vyzerať podľa predstáv. Vylepšil svoje pôvodné úpravy, ktoré v porovnaní s prvým teaser trailerom nadobudli na skutočnosti. K dnešnému dňu vyzerá všetko úžasne, aj keď k nám dorazil zatiaľ len teaser.

Godzilla: Kings of the Monsters nám zobrazuje tri legendárne monštrá, medzi ktoré patrí Rodan, Mothra a Kráľ Ghidorah. K ukončeniu natáčania nám režisér taktiež ukázal najnovší pohľad do filmu a najnovšie spracovanie určite stojí za pozretie. Takýto odkaz zanechal Dougherty svojim fanúšikom:

“Máme hotovo. S láskou a vďačnosťou tisícke talentovaným ľuďom po celom svete, ktorí nám pomohli urobiť tento celoživotný sen realitou. Veríme v Godzillu.”

Okrem kvalitného prívesu k filmu si pre nás štúdio pripravilo niečo špeciálne. Webovú stránku Monarch, na ktorej môžete sledovať voľný pohyb týchto gigantov po našej planéte. Zároveň nám táto stránka ukazuje stopy,  ktoré nás zavedú hlbšie do pripravovaného filmu. Niektorí fanúšikovia dokonca prišli s teóriou, že film bol vytvorený na štýl legendárnej japonskej klasiky.

Herecké obsadenie a príbeh filmu

Tešiť sa môžeme na hviezdu seriálu Stranger Things Millie Bobby Brown. Tej budú robiť spoločnosť herci ako Kyle Chandler (King Kong), Vera Farmiga (V zajatí démonov), Zhang ZiyiO’Shea Jackson Jr.Sally HawkinsThomas MiddleditchBradley WhitfordCharles Dance a Aisha Hinds.

Najnovší príbeh sleduje hrdinské úsilie kryptozoologickej agentúry Monarch, ktorá sa snaží čeliť obrovským príšerám, vrátane mohutnej Godzilly. Tá sa na svojej ceste zrazí s Mothrou, Rodanom a jej odvekým nepriateľom Kráľom Ghidorahom. Síce to vyzerá, že nám teaser odhalil veľa, no zdanie môže klamať a tvorcovia si pre nás pripravili určite veľa prekvapení.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom