banner-le-max-2
Spoločnosť LeEco zažíva veľmi rýchly progres a na poli mobilných výrobcov začína zohrávať významnú rolu. Vďačí za to najmä svojej agresívnej cenovej politike. Dnes už teda platí, že kedykoľvek LeEco predstaví nové zariadenie, konkurencia sa musí mať na pozore. To najbližšie predstavenie sa bude konať 29. júna.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Celá udalosť by sa mala odohrať na technologickom kongrese v Šanghaji. Ktorý model však spoločnosť odhalí, nie je úplne jasné.  Pred časom sa objavili správy, že LeEco pripravuje novú vlajkovú loď vybavenú čipsetom Snapdragon 821 spoločne s 8 GB RAM. Hovorí sa aj o 25 MPx fotoaparáte a dvoch nových farebných prevedeniach, modrej a červenej. S týmito špecifikáciami by tak išlo o výkonnejšie zariadenie než je Le Max 2, ktorý bol predstavený len v apríli. A práve vzhľadom na dátum predstavenia posledného vlajkového modelu sa zdá 29. jún ako príliš skorý dátum pre nový špičkový model.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-vlajkova-lod-8gb-ram-teaser
Čo teda môžeme na konferencii v Šanghaji od spoločnosti LeEco očakávať? Najpravdepodobnejšie pôjde o predstavenie špeciálnej edície modelu LeEco Le 2. Nová edícia by sa mala na trh dostať pod názvom Le 2 Eco a mala by zákazníkom ponúknuť rozšírené služby spoločnosti. Viac detailov by sme sa mali dozvedieť v najbližších dňoch.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom